Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Iveta Bartošová
Vloženo 15. 6. 2020
Líbí se mi

Úspěšné ženy podnikatelky, které znám osobně

avatar
Iveta Bartošová
Vloženo 15. 6. 2020
Líbí se mi
Úspěšné ženy podnikatelky, které znám osobně

Úspěšné ženy podnikatelky, které znám osobně

Založit si firmu již v dnešní době není tak náročné. Zvládnete to za 24 hodin s kapitálem od 1 Kč, nicméně je třeba věřit v to, co děláte a mít vizi, abyste firmu nemuseli po pár měsících rušit. V české společnosti se objevuje stále více žen, které začaly podnikat ať už při mateřské dovolené anebo hned po ní. Tyto ženy velmi obdivuji a ráda bych se v tomto článku o pár z nich zmínila. Všechny z nich si založily s.r.o. a do podnikání se vrhly po hlavě. 

 

Žaneta Kaiserová

Žaneta je úspěšná kadeřnice, která v roce 2010 založila dámské kadeřnictví Hair Fashion Point (nyní Barber's wife kadeřnictví) v nákupním centrum Metropole Zličín na Praze 5. A o 5 let později otevřela ve stejném nákupním centru svůj druhý salon, tentokrát pro pány, pánské holičství Barber's wife. Oba tyto salony jsou velmi úspěšné a díky lokalitě i hodně navštěvované. Není totiž nic jednoduššího, než nechat partnera nakupovat a zajít si na melíry anebo v případě mužů se nechat oholit. Během svého podnikání porodila i dvě krásné holčičky.

 

Katina Chalupová

Katina je zakladatelka jazykové školy House of English v Hradci Králové. Její škola se zaměřuje hlavně na výuku angličtiny u předškolních dětí. Kromě kurzů organizují i spousty zajímavých akcí - zábavné soboty s angličtinou pro nejmenší, cestovatelské večery pro dospělé, příměstské tábory pro děti a spousty dalších. Jejich výuka je specifická v tom, že mají vlastní metodiku - unikátní kreslené učebnice, maňásky, písničky a říkanky formou zábavných videí apod. Věřím, že jazyková škola ubírající se tímto směrem bude velmi konkurenceschopná v královéhradeckém kraji. 

 

Markéta Vašatová

Markéta je žena s velkým "Ž". Je to totiž jedna z velmi lidských, chápavých a empatických realitních makléřů, co znám. Jak o sobě sama napsala na svém webu - obětavost sama, maximální ochota přizpůsobit se i specifickým přáním klientů, nezná "nejde to". Všechny tyto a další pozitivní vlastnosti, které Markéta má jsou velkým plusem při jednání s klienty a se svými kolegy. Na webových stránkách její realitní kanceláře reality-vasatova.cz se nebála prozradit ani spoustu detailu ze svého soukromí, čemu se věnuje ve volném čase, prozradila něco málo o cestování po asijských zemích i to jak se dala na makleřinu. Pokud budete někdy v budoucnu potřebovat prodat, pronajmout či koupit dům nebo byt, víte na koho se máte obrátit.

 

Šárka Pelikánová

Poslední žena, která je v mých očích úspěšnou podnikatelkou je Šárka Pelikánová, kterou jsem osobně poznala během svých studentských let na vysoké škole. Už tenkrát to byla velmi ambiciózní žena a to se po pár letech i potvrdilo. V roce 2012 založila firmu Connect Economic Group s.r.o., která se zabývá vedením účetnictví, daní a mezd. Její výjimečnost tví především v tom, že zaměstnává i maminky na mateřské dovolené, což si mnoho firem neumí ani přestavit. Tímto má u mě veliké sympatie a moc ji v její podnikání fandím.

 

Každá z těchto žen začala podnikat v úplně jiném oboru, ale všechny spojuje křehkost, obrovská síla, vytrvalost a odhodláním. Proto palec nahoru pro tyto bojovnice.

Jak to máte ve svém okolí vy? Znáte osobně nějaké úspěšné ženy podnikatelky?

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
93 747
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.