Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Renata Petříčková
Vloženo 10. 9. 2017
Líbí se mi

TAROTSKOP: Týden od 11.9.2017 bude vážně svištět

avatar
Renata Petříčková
Vloženo 10. 9. 2017
Líbí se mi
TAROTSKOP: Týden od 11.9.2017 bude vážně svištět

TAROTSKOP: Týden od 11.9.2017 bude vážně svištět

Tento týden to bude svištět!

 
Bude víc, zřetelněji, nebo konečně vidět to, co nám vadí. Co někam nepatří. Poznat to můžete podle pocitu bolesti, únavy nebo nepatřičnosti, ale také podle tlaku, který jakoby vás bude přesahovat. Páže mečů nás může tlačit do pocitu porážky nebo do pocitu, že nemůžeme dál, že jsme v kleci a nikam jinam nemůžeme. Že jsem ti nejhorší na světě a proto musíme trpět. Musíme, protože PROTO.
No zkuste se schválně zastavit, pozastavit tu zbrklou energii Pážete mečů. Na chvíli mlč... Protože tohle si chci rozhodnout především bez zbrklosti a rychlosti.
Pokud vám cokoliv povede ruku tímto směrem, směrem sami sebe poškodit, nebo něco předčasně vzdávat, říct si, že "tak to tedy bude, stejně za nic nestojím", zastavte se. Pokuste se tu vichřici zastavit, či se alespoň uprostřed jí zastavit sami.
Může to být taky vliv, který bude přicházet zvenčí. Lidé mohou být nevypočitatelní, zbrklí, nelogičtí, překvapivě sebedestruktivní.
 
Příčinou je to, že tento týden bude zdviženým prstem ukazovat na to, co nepatří do vaší rovnováhy v životě.
 
Sedmička mincí, Sedmička pohárů je o zastavení, přijetí skutečnosti, že pokud něco není nyní, není to proto, že to nemá být vůbec - ale proto, že to chce ještě čas. Chce to čas na svůj vlastní růst, nebo čas na to, abychom lépe a zřetelněji viděli, co vlatně z té nabídky života opravdu chceme. Tříbit.
 
Proti sobě tento týden stojí dva mocné vlivy - vichřice, jež zničí co může a má škodolibou radost z toho, že někoho uvrhla do škarpy - a klidné zastavení zahradníka, který ví, že věci ještě nejsou zralé a tak se ponoří sám do sebe, aby věděl ještě lépe nebo přinese konvičku s vodou, aby zrání svých jablíček podpořil. V tom je ta individualita Sedmičky mincí - jen každý sám za sebe ví, co přesně pro něj je tou konvičkou s vodou...

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Tamara
Tamara 11. 9. 2017

Ale týden začal dobře, i když počasí nic moc.

Odpovědět
sipeji
sipeji 11. 9. 2017

no, uvidíme

Odpovědět
lemur
lemur 11. 9. 2017

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

1
žena na začátku (naše Eva)
3.
rok startujeme v novém
10
regionálních Pracoven ŽENY s.r.o.
3 000
žen v průměru na jedné akci v OC
84 975
registrovaných inspirativních žen
2 922
testovaných produktů
43 290
odeslaných produktů
165 073
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.