Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Almička
Almička
Vloženo 17. 12. 2015
Líbí se mi

Svět podle Amy

Almička
Almička
Vloženo 17. 12. 2015
Líbí se mi
Svět podle Amy

Svět podle Amy

Žena, která nazývá svoje břišní partie tekoucí lávou a svoje paže jako zaregistrované nohy, se stává jednou z nejoblíbenějších komiček Ameriky. Amy Schumer je politicky nekorektní, hodně a nahlas a často se baví o sexu (v různých podobách), hodně pije, hodně randí a ráda lidi uvádí do rozpaků, stejně jako je rozesměje k slzám.

Dozvěděla jsem se o ní díky Ellen (Ellen DeGeneres) a její talkshow, kterou miluju. Amy mě hned napoprvé rozchechtala tolik, že jsem chtěla víc a víc. Nejen, že mi byla sympatická a hlavně blízká její taktika - upozorním vás na svoje nedostatky dřív, než si jich sami všimnete a vmetete mi je do tváře, ale říkala jsem si, jak je osvobozující, když někdo takhle na veřejnosti mluví o všem a je naprosto v pohodě.

Amy rozhodně není prvoplánová kráska a rozhodně není ani typická celebrita - z těch skutečných si spíš dělá srandu. Podle jejích slov se pohybuje mezi velikostí 6-12 (38-44), podle toho, jak moc zrovna jí. Taky ji nedávno "dovolili" dostat se mezi opravdové celebrity, a svou přítomnost na různých udíleních cen bere spíš jako možnost "hulákat" spolu se svou sestrou na nedosažitelné muže (viz její příhoda, jak si po jednom formálním rozhovoru s Bradley Cooperem myslela, že s ním chodí), či lehce znervózňovat dokonalé módní ikony třeba tím, že se před ně svalí na červeném koberci (viz ledové tváře Kim a Kayneho, když předstírala pád na gala Time100). Když sama vyhrála Emmy za svůj komediální seriál Inside Amy Schumer, v děkovné řeči stihla poděkovat i své vizážistce, že jí udělala kouřové oči.

Viděla jsem hodně rozhovorů, kde byla Amy hodně vtipná, několik skečů, kde jsem si říkala, tak to už je trochu přes čáru, i pár stand-upů, kde jsem si říkala "kam se hrabe na naši Ivu Pazderkovou".  U komiků, i komiček, mám jeden problém a to, že je většinou vidíte v jejich humorné rovině, která vám je, či není blízká. Amy vypadá, že i během svých žertíků hodně odhaluje ze svého já, ale je to tak? Pokud je vážně tak vyrovnaná a smířená se svou postavou, tak je to super a inspirující a budu ji fandit!

Nedávno jsem ale narazila na rozhovor pro TODAY, kde najednou mluvila skutečná Amy, sice sarkastická a ironická, ale ne za každou cenu. Amy, která se přiznala, že se začala cítit opravdu dobře a sebevědomě až ve chvíli, kdy se spojila s profesionálními stylisty a vizážisty, přestala tak řešit,  co nosí a soustředila se spíš na to, co říká nebo o co jí jde. Amy, která se téměř rozplakala, když vyprávěla, jak byla šťastná, když stylistky pomohly i její sestře, která vůbec nemá vkus.

Byla to svým způsobem úleva, vidět, že i ona je zranitelná, i když svým humorem vytváří skvělý štít, který odpálí všechny možné narážky a komentáře. Mám ji za to ráda ještě víc. A tleskala jsem nadšením, když jsem ji viděla v prestižním kalendáři Pirelli, kde se většinou vystavují dokonalá těla dokonalých žen, jak je tam ve svých spoďárkách se sklenkou v ruce a pár špíčky na své "lávové zóně".

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 30. 6. 2020

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 10. 4. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 5. 4. 2020

neznám

Odpovědět
Věra3
Věra3 19. 12. 2015

Tak to neznám

Odpovědět
Katka Pavlíčková
Katka Pavlíčková 19. 12. 2015

Odkaz na film: http://www.csfd.cz/film/364787-vykolejena/prehled/

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
102 641
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.