Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Michaela Křížová
Vloženo 12. 5. 2020
Líbí se mi

Strach ze změny

avatar
Michaela Křížová
Vloženo 12. 5. 2020
Líbí se mi
Strach ze změny

Strach ze změny

Při online sezeních čas od času vyplave na povrch, že ženy mají strach. Strach ze změn. Obecně by se dalo říci, že nám lidem je strach vlastní a tento typ strachu často způsobuje naše připoutanost a lpění na určitých jistotách. Promlouvá z nás tak naše ego, které chce všechno mít pod kontrolou.

Ano, změna s sebou přináší spoustu nejistot, mnoho nového a neznámého. Lidé mívají velký problém s opouštěním toho, co znají a jakoukoliv ztrátu vnímají jako ztrátu a nepříjemné nepohodlí.

Právě probíhající období nám všem strhává ty masky a ukazuje nám, co v nás doopravdy ne. Mnohdy se setkáváme s ignorací, strachem, agresí, s popíráním, s různými dramaty. Můžeme však najít i světlé výjimky a jsem moc ráda, že jich přibývá. Lidé se začínají tak stávat citlivými, ochotnými, pečujícími o sebe samé i o své nejbližší, chovají se laskavě a více si váží toho, co mají.

Vnímám, že právě probíhající období má velký potenciál a může přinést velmi mnoho pozitivních změn do našich životů. Mnohým z nás se uleví, pokud tomu dáme šanci.

Mohu-li vám nějakým způsobem pomoci řešit vaše strachy a obavy, nebo jen tak povzbudit, neváhejte mi napsat na michaela@byasma.cz

Přeji vám nádherné jarní dny.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Maruš11
Maruš11 30. 6. 2020

Odpovědět
Jankkas
Jankkas 18. 5. 2020

Odpovědět
lemur
lemur 13. 5. 2020

Odpovědět
Kahomar
Kahomar 12. 5. 2020

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
94 707
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.