Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Jana Burešová
Jana Burešová
Vloženo 13. 11. 2017
Líbí se mi

Setkání s odvahou

Jana Burešová
Jana Burešová
Vloženo 13. 11. 2017
Líbí se mi
Setkání s odvahou

Setkání s odvahou

Jednoho dne jsem zaslechla tenký pláč. Když jsem se vydala po zvuku, našla jsem na ulici v koutě sedět ženu. Když jsem k ní promluvila a zeptala jsem se jí proč pláče, odpověděla mi: „Jsem odvaha, lidé na mě zapomínají, nechtějí se mnou mít nic společného, vyhýbají se mi.“ Velice mě její slova zasáhla a slíbila jsem jí, že o ni něco napíšu, protože jsem přesvědčená že to pomůže. Poděkovala mi a řekla mi co bych o ní měla napsat. Tak tedy.

Jsem odvaha a můžu vám zajistit skvělou budoucnost

Ti, co se mnou přátelí vědí, že mohu přinést mnoho dobrého. Nesčetněkrát s moji pomocí získali lepší práci, více peněz, šťastný život. Někteří se však se mnou bojí přátelit, protože jim nepřijdu dost solidní přítelkyně. Některá přátelství často nevyjdou ale je škoda se o to alespoň nepokusit. Když mě přizvou do svého života otevře se jim mnohdy nový svět. Nepodporuji rizikové chování, kdy je v otázce život člověka, v tomto případě nemusí kamarádství se mnu přinést užitek. Já podporuji odvahu pustit se za hlasem svého srdce. Mohu vám zajistit lepší zítřek, skvělou finanční situaci nebo splnění vašeho snu.

Odvaha se odmlčela a vzápětí dodala: „Ještě bych chtěla poděkovat.“

Děkuji vám všem, kteří se se mnou již přátelíte jsem s vámi abych vám přinášela lepší zítřek. Vím, že mé přátelství ve vás často vzbuzuje rozčarované pocity a máte pocit, jestli je to pravé. Já se však úzce znám s úspěchem. Mým přítelem je Úspěch, všichni ho máte rádi, ale s ním je těžší navázat přátelství. Já jsem jeho žena a já rozhoduji a ověřuji, jestli budete ti správní přátelé pro mého přítele.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.

ŽENY s.r.o. v číslech

1
žena na začátku (naše Eva)
3.
rok startujeme v novém
10
regionálních Pracoven ŽENY s.r.o.
3 000
žen v průměru na jedné akci v OC
85 171
registrovaných inspirativních žen
2 922
testovaných produktů
43 290
odeslaných produktů
165 073
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.