Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Zlata
Zlata
Vloženo 17. 1. 2020
Líbí se mi

Rok císaře je (konečně) tady!

Zlata
Zlata
Vloženo 17. 1. 2020
Líbí se mi
Rok císaře je (konečně) tady!

Rok císaře je (konečně) tady!

Letošní rok 2020 je pod vládou tarotové karty Císaře. A já mám ohromnou radost, protože všechny kvality císaře se mi letos budou dost hodit. Znáte to, jak si řeknete, že do svého života zavedete pravidelnost a důslednost na různé bázi?

Jakože budete jít 3x nebo 5x denně, budete spát 8 hodin, 3 týdně skočíte do fitka, nebo že se naučíte cizí jazyk? Nebo že budete psát pravidelně co 14 dní článek (jako já) či budete každou neděli chodit k babičce na oběd?

Tak či tak pravidelnost a její dodržování to už nám hraničí s disciplínou a právě tohle je vlastnost, která je vlastní císaři. To, když něco odsejpá, protože je to předem daný, jasně stanovený a ohraničený, tzn. má to pravidla a hranice.

Je zajímavý, že já jsem si letos dala mezi své cíle to, abych se vrátila zpátky ke svému zdravému jídelníčku a to, že chci spát minimálně denně 7,5 hodiny. A zatím to jde dobře, poměrně bez přemlouvání.

Tak vás chci letos povzbudit, že pokud si dáte realistický cíl, který vás sice nebude úplně šetřit, ale zároveň ani drtit, máte velkou podporu zvenčí, protože to letos prostě půjde. A pokud nepůjde, tak vás rok 2020 bude trénovat v tom, abyste se pravidelnosti, disciplíně a stanovování a dodržování hranic co nejvíc učili.

Vůbec celý rok 2020 bude odkrývat témata spojená s kvalitami císaře. Nebude to jen o disciplíně, hranicích a pravidlech. Ale bude to také o pevnosti, mužské síle, akci, dokončování projektů, trváním si na svém, strategii, praktičnosti a pragmatičnosti.

Nakonec to, proč skutečný císař může vládnout druhým je proto, že dokáže spolehlivě vládnout sám sobě a svému životu.

Rok 2020 nás zve k tomu, abychom usedli na trůn svého života my a vystrnadili tak nezvané hosty v podobě druhých lidí, zlozvyků, strachů, lenosti a neužitečné minulosti.

Hodně zdaru! ????

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 21. 5. 2020

Odpovědět
Kahomar
Kahomar 21. 1. 2020

super

Odpovědět
Tamara
Tamara 18. 1. 2020

To zní dobře.

Odpovědět
Jasper
Jasper 18. 1. 2020

Tak přesně tohle jsem si potřebovala přečíst díky zda se mi že to jde všechno nějak jednoduše.

Odpovědět
Zlata
Zlata 19. 1. 2020

to je super

hudlenka
hudlenka 18. 1. 2020

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
100 223
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.