Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Simca
Simca
Vloženo 4. 4. 2016
Líbí se mi

První jarní novoluní ve znamení Berana 7. dubna

Simca
Simca
Vloženo 4. 4. 2016
Líbí se mi
První jarní novoluní ve znamení Berana 7. dubna

První jarní novoluní ve znamení Berana 7. dubna

První jarní novoluní je astrologickým novým rokem: energie prvního znamení zvěrokruhu je průkopnická, svěží a syrová jako jarní příroda, která se neohroženě dere a povrch a proráží si cestu. Toto novoluní budeme vnímat jako kosmický "budíček", abychom se včas probrali do akce ze zimního spánku a z chaotických březnových zatmění. Impuls Berana bude bude o zažehnutí vitality, jakoby semínka v nás něco nutilo prorážet si cestu ven a klíčit.

Každý nov představuje restart energie, umožňuje odhodit zátěže a začít nový cyklus.  O tomto novoluní to platí více, než o kterémkoliv jiném: Beran je znamením pionýra, bojovníka a objevitele. Bez jeho obrovské odvahy by nemohlo nic přijít na svět, pomysleme na porod dítěte. O tomto novoluní musíme opustit bezpečnou skořápku zimního spánku a vydat se za svým jedinečným osudem, i kdyby to znamenalo chovat se přitom trochu "strašlivě."

Beran jako první znamení zvěrokruhu chce být všude první a nemá nejmenší pochybnost o tom, kdo je nejdůležitější na světě. Jako rozený bojovník dokáže napřít jednostranně svoji sílu a vypořádat se s nepřítelem, vnitřním i vnějším. O tomto novoluní rozhodně není čas na vyjednávání, a na příměří s vaším "vnitřním nepřítelem" už vůbec ne!

Postavení planet o tomto novu podporuje naši schopnost odtrhnout se od davu; možná taková jednání bude dokonce nutné. Mezi našimi cíli bude figurovat potřeba se vyjádřit, získat nezávislost, originalitu a sílu.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 25. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 4. 4. 2020

Odpovědět
Siraellen
Siraellen 11. 1. 2017

Střelec

Odpovědět
Gardénie
Gardénie 6. 4. 2016

Řádky se líbí blíženci - ženě

Odpovědět
Skipinka
Skipinka 5. 4. 2016

Jsem Beran a pouštím se do boje

Odpovědět
Simca
Simca 6. 4. 2016

držím palce

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
99 358
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.