Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Michaella
Michaella
Vloženo 6. 10. 2018
Líbí se mi

Andělé Jsou tam, kde je lidé potřebují, bez nich by bylo na světě smutno. Přivolejte si toho svého

Michaella
Michaella
Vloženo 6. 10. 2018
Líbí se mi
Andělé Jsou tam, kde je lidé potřebují, bez nich by bylo na světě smutno. Přivolejte si toho svého

Andělé Jsou tam, kde je lidé potřebují, bez nich by bylo na světě smutno. Přivolejte si toho svého


Otázka andělů zda existují nebo ne, je stejně zajímavá, jako otázka kolem prorockých snů a předpovědí z horoskopu. 

Dle mnohých lidí jsou andělé nádherné nebeské bytosti, bez pohlaví, mají křídla, patří do duchovního světa a žijí v nebi, vyznačují se vysokou inteligencí, pomáhají lidem

Každý z nás má svého anděla strážného, jejich úkolem je pomáhat nám. Mají jednu krásnou vlastnost – dokážou nás milovat takové, jací jsme, i s chybami. Vidět anděla není jednoduché, protože jsou posly nebe a jsou spojením světla, energie, lásky. Pozorují a pomáhají nás směrovat správným směrem, neplní všechna naše přání, ale zařizují, aby se náš život stal lepším. Hodně záleží na přáních, která vysíláme do prostoru, na přístupu k životu, a zda věříme na duchovní svět. Ten, kdo na anděly nevěří, nemůže počítat s jejich pomocí.

Andělé Jsou tam, kde je lidé potřebují. Bez andělů by bylo na světě smutno. Pozorují, vnímají naše pocity a touhy. Jsou plní lásky a mají nás moc rádi, nesoudí nikoho, ví, že jsme tvrdohlaví a neústupní. Jejich úkolem je navodit v našich životech harmonii a rovnováhu. Uklidňují naši mysl. Neexistuje pro ně čas a prostor, přemísťují se z místa na místo během okamžiku. O nebeských vyslancích se hovořilo a psalo už ve starých dobách, existují podrobné záznamy v mnoha knihách. Tento duchovní, spirituální, ezoterický svět je nádherný, pokud mu věnujeme pozornost, pomáhá nám a naplňuje naše životy.

Existuje více druhů andělů

V duchovním světě existuje velká rozmanitost a řád. Každý z nebeských poslů má svůj úkol, pověření. Někteří z nich jsou blízko nás, jiní zase pomáhají v nebi. Andělé pomáhají naplnit naše přání, slyší naše prosby a pláč. Říká se, že pokud se trápíme, jsou smutní.

* Serafíni – patří k nejvyššímu řádu v nebi

* Cherubíni – pracují spolu se Serafíny, jsou odrazem světla nejvyšších andělů a zrcadlí boží moudrost

* Trůnové – odrážejí sílu a světlo trůnu, nebes, je v nich síla a moc

* Panstva – vyzařují obrovské světlo, září a jsou v nebi

* Ctnosti – andělé pomsty, ovládají přírodní zákony

* Mocnosti – chrání nebeskou bránu

* Knížectva – má vliv na lidi, podporuje v nich odpovědnost, je zaměřený na vlády a vůdce

* Archandělé – bytosti s křídly, které se objevují občas na Zemi

* Andělé – nejnižší skupina, která pomáhá lidem, zabraňují nehodám a různým katastrofám (mezi nimi jsou naši andělé strážní)

Anděl znamená v překladu posel, vyslanec. Je krásné, že pomoc z nebes přichází v mnoha podobách. Tito poslové respektují naši svobodnou volbu rozhodnutí, k ničemu nás nenutí. Podle různých příběhů, se dokážou zhmotnit do lidské podoby a žiji mezi námi, což je hodně zajímavé, pokud se jedná o pravdivý fakt. Strážní andělé mají také svá jména, jako: Rafael, Gabriel, Michael, Uriel, Serafiel a další. 

Poslední dobou se diskutuje i o tom, že naše děti mají velký význam pro nebe a dělí se na:

- křišťálové (generace narozená v polovině devadesátých let, mají jemnou energii, jsou hodně citlivé a vnímavé)

- indigové (generace narozená v polovině osmdesátých let, mají zvláštní schopnosti a jednání s lidmi, jejich aura je indigová)

- duhové (tyto děti se rodí od roku 2005, mají vysoké vnímaní, intuici a inteligenci, jsou kreativní, těžce se podřizují autoritám, komunikují lehce se svými vrstevníky, zvířecím světem i přírodou, často pláčou).

Pokud chcete svého anděla cítit a vnímat, musíte se soustředit, být v pohodě, naučit se meditovat, relaxovat a hlavně je důležité věřit, že andělé existují

Chcete svého anděla přivolat? Využijte vonné esence, které mají vliv na naši mysl a psychiku a jsou určitou formou komunikace na úrovni toho nejvyššího vědomí. Správný výběr vůní dokáže otevřít naše čakry a tak přivolat anděly k pomoci. Propojení vůně, vhodného místa a meditace umí vytvořit tu správnou atmosféru. Pak už jen stačí prosit nahlas o přítomnost andělů a promlouvat k ním o svých přáních. 

Mezi vhodné vonné esence patří například: borovice, heřmánek, hřebíček, levandule, santal, lipový květ, šalvěj, květy růže, vanilka, jasmín, bazalka, máta, verbena, andělika, pomeranč, čaje, ylang – ylang, meduňka a jiné. 

Věříte na anděly? Máte svého oblíbeného anděla strážného? Napište nám.

 

Blogerka Michaella

(zdroj obrázků: pixabay.com, pinterest - etsy)

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 3. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 29. 3. 2020

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 24. 12. 2018

Každý máme svého anděla strážného..., a tak si ho hýčkejme...

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 654
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.