Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Marta Kanno
Marta Kanno
Vloženo 12. 11. 2015
Líbí se mi

Příběh Bez lodiček

Marta Kanno
Marta Kanno
Vloženo 12. 11. 2015
Líbí se mi
Příběh Bez lodiček

Příběh Bez lodiček

Příběh. Slovo plné různých situací, reakcí, inspirací i naděje. Příběh rozvíjí porozumění pro pocity ostatních, pro jejich bolest, potřeby, problémy, pro jejich situace. Příběh dává prostor ke konfrontaci vlastních názorů, postojů a zkušeností. Příběh podporuje fantazii, kreativitu i zvídavost.

Od začátku svého podnikání jsem vyslechla tisíce příběhů s koncem dobrým a ještě lepším i s koncem neveselým. Ať tak či tak, vždy ony příběhy jejich aktéry posunuly. To je ono. Posunovat se. Každým prožitým příběhem se člověk posouvá. Může jej prožít na vlastní kůži, ale může jej prožít i tím, že procítí a sdílí příběh někoho jiného. Člověk se posune a stává se lepším. Ne lepším než někdo, ale lepším než včera. A právě o to nám v BEZ LODIČKÁCH jde. Prostřednictvím příběhu získat inspiraci (že TO jde), podporu (že na TO mám), naději (že TO mohu mít) nebo jen prožitek (že v TOM nejsem sama).

V lodičkách je žena nejen krásná, ale také v konkrétní roli. Když zavře dveře, vyzuje lodičky, stává se ženou se svými radostmi i starostmi, se svými úspěchy i bolestmi, se svými láskami i prohrami.  Bez lodiček jsou neformální setkání se zajímavými hosty, které si zvu, které zpovídám a se kterými společně prožíváme. Témata jsou rozličná, stejně jako všedně nevšední osudy pozvaných osobností. Pravidelně se setkáváme v kolébce projektu projektu v Pardubicích a zatím nepravidelně navštěvujeme různá města naší republiky. To je projekt BEZ LODIČEK, to jsme my.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 1. 7. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 5. 4. 2020

super, úžasné

Odpovědět
Marta Kanno
Marta Kanno 15. 11. 2015

Milé , díky. Díky vám za milá slova i podporu. Jste prima

Odpovědět
avatar
Veronika Janků 15. 11. 2015

Bez lodiček je pro mne událost, kterou si nenechám ujít. Unáším se večerem a je mi krásně

Odpovědět
gustawka
gustawka 15. 11. 2015

fandím

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
96 054
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.