Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Iva Terapeutka Kartářka
Iva Terapeutka Kartářka
Vloženo 6. 9. 2014
Líbí se mi

Předpověď pro druhý záříjový týden

Iva Terapeutka Kartářka
Iva Terapeutka Kartářka
Vloženo 6. 9. 2014
Líbí se mi
Předpověď pro druhý záříjový týden

Předpověď pro druhý záříjový týden

Září bude měsíc znovuzrození, které každá z nás sice bude prožívat jinak, ale spojuje nás jedno – pokud nás něco napadne, neměly bychom milé ženy váhat a měly bychom se pokusit to zrealizovat.

Pro některé z nás bude září ve znamení změn v práci a třeba odstartování slibné kariéry. Někdo se rozhodne podniknout změny v milostném životě a ukončit stávající vztah nebo se jej pokusí alespoň proměnit. Ženy, jež jste nezadané, dívejte se více kolem sebe a možná ve správný čas zjistíte, že jste celou dobu přehlížely nějakou zajímavou osobu, se kterou máte společný osud.

Tento měsíc přeje řešení zdravotních problémů. Samuel Johnson pravil: „Velké skutky jsou vykonávány nikoliv silou, nýbrž vytrvalostí.“ Takže i když se vám třeba do cesty postaví překážky, nenechte se jimi odradit a zkuste bojovat dál.

Zdravotně byste se mohly potýkat s oslabeným imunitním systémem, který způsobí potíže zejména v oblasti horních cest dýchacích. Pozor také na bolesti kloubů a páteře. Pamatujte i na ledviny a nezapomeňte dodržovat pitný režim.

Druhý zářijový týden byste měly pokračovat v životních změnách a pokusit se zrealizovat vaše plány. Karty upozorňují však na to, že některé dámy mohou dát přednost určité vlastní pohodlnosti a nebude se jim moct chtít do změny.

Pozor na hádky doma. Občas se pokuste zapojit zdravý rozum, když budete něco řešit a nesnažte se vzdávat vlastní zodpovědnosti. Ne vždy je osud na vině, jak by se některým ženám mohlo zdát. Vytrvejte ve svých snaženích, i jakmile se objeví první známky úspěchu.

Jednoduše řečeno – neusněte na vavřínech. Ale také naopak – jestliže neuvidíte výsledky vašich aktivit hned, tak pokračujte dál – změny se časem dostaví – vše je správně načasováno. 

Přeju vám všem úspěšné a pohodové dny prozářené sluníčkem především na dušičce.

Iva 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 3. 7. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 6. 4. 2020

Odpovědět
konatovka
konatovka 21. 9. 2014

Na tyto předpovědi jsem dost skeptická.

Odpovědět
Siraellen
Siraellen 13. 9. 2014

není to moc přesné

Odpovědět
deeana
deeana 11. 9. 2014

také mi to přijde velmi obecné, neurčité...

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
94 729
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.