Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Irena Vokrojová
Vloženo 18. 1. 2016
Líbí se mi

Outfitmania: Ireny dárek k narozeninám

avatar
Irena Vokrojová
Vloženo 18. 1. 2016
Líbí se mi
Outfitmania: Ireny dárek k narozeninám

Outfitmania: Ireny dárek k narozeninám

Díky dnešnímu článku musím s pravdou ven, i když ženy by neměly veřejně mluvit o svém věku. Takové alespoň bývalo společenské pravidlo. Doba se však mění, a proto mohu.

Tento neskutečně krásný a jedinečný kabát od E-BE jsem si moc přála. Zkoušela jsem si ho hned několikrát v La Gallery Novesta, kde kolekci Evy Brzákové nabízí. Byl to můj sen. Jelikož však zapadá do nákupů „investičního ražení“, nebyla jsem připravena si ho dopřát. I když kabát je právě ta z věcí, které vysvětluji klientkám, stojí za větší výdaj.  O to více mi udělal radost, když jsem jej dostala k narozeninámod svého manžela. Jako vždy mě odzbrojil svou schopností mě neustále pozitivně překvapovat Asi nemohu takový dar očekávat ke každým narozeninám, ale tyto byly přeci jen trochu výjimečné. Prolomily hranici 4 křížků. Prý to bývá těžké období, kdy by mi mělo dojít, že mládí je opravdu pryč. Je to zvláštní, ale vůbec se tak necítím. Zřejmě na mě padla krize středního věku a místo bilancování se těším na všechny nové výzvy. I když na sobě vidím jasné známky "zrání", více než kdy jindy chci dělat věci, které mě opravdu baví. Takže se mě u nás na blogu jen tak nezbavíte.

Pokud vás zajímají naše články, více fotografií neleznete přímo na blogu Outfitmania

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 30. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 4. 4. 2020

nemám se svým věkem problém

Odpovědět
avatar
Irena Vokrojová 31. 1. 2016

Díky za rady kolem věku i dárků. Manžel je opravdu výjimečný. Doufám, že mu to dnes alespoň částečně vynahradím při jeho oslavě 40tých narozenin.

Odpovědět
Tamara
Tamara 20. 1. 2016

S věkem problém nemám

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 20. 1. 2016

krásný dárek a nejspíš hodný a pozorný manžel... to já doma nesmím říci, co se mi líbí, protože mi to manžel hned kupuje, i když třeba zrovna peníze potřebujeme na něco jiného...tak si hlídám svá přání a svůj věk taky klidně prozradím, nestydím se za ně

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
92 479
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.