image

Období mezi dvěma srpnovými zatměními podle Myšlenek štěstí

V srpnu je pro nás velmi zajímavé období. Čekají nás dvě zatmění. To měsíční z pondělí už máme za sebou, ale o dva týdny později, 21. srpna, nás čeká zatmění Slunce a zároveň novoluní. Astrologové už na nás vychrlily informace o tom, jak velkými otřesy mohou projít naše životy, protože najednou tu nebude místo pro něco, co vůbec nefunguje a víc a zřetelněji uvidíme to, co bychom v životě chtěli žít.

Ruku v ruce s tak náročným a emočně vypjatým obdobím mohou přijít i myšlenky, které jsou plné pochyb a starostí.

Zeptali jsme se proto karet Myšlenky štěstí od Kris Carrové, jakými směry si nejlépe udržíme svěží mysl, která nám zdravým způsobem poodhalí budoucnost a směřování.

Vyšla trojice karet:

Splněná přání

Tvoje přání klíčí. Jsou hluboko v úrodné půdě láskyplného vesmíru a jejich splnění je na spadnutí. Je však k tomu zapotřebí víry, kterou snadno ztrácíme, když máme pocit, že se nám naše přání neplní tak, jak bychom chtěli. Neztrácej důvěru. Je víc než  jisté, že dokážeš uskutečnit své nejhlubší touhy. Všechno je na nejlepší cestě.

Uzdravuješ se

Uzdravování probíhá v určitých etapách. Nelze ho uspěchat ani vtěsnat do předem naplánovaného rozvrhu. Často nadáváme na semena, že jsou k ničemu, a neuvědomujeme si přitom, že zatím jenom nepřišel jejich čas a potřebují víc vody, slunce a péče. Když jsme na sebe zlí, potlačujeme své regenerační schopnosti. Někdy se zaměříme jen na jednu část procesu uzdravení a nevidíme ty ostatní, které mohou probíhat na různých jiných úrovních. Trpělivost. Uzdravuješ se.

Máš před sebou něco většího

„Dej svým představám a vizím větší prostor a otevři se tomu, co přijde. Možná zjistíš, že tvé sny byly příliš při zemi. Nebo že to, co vypadalo jako překážka, ti ve skutečnosti ukazuje jiný a přitom lepší směr. Vesmír ti vždycky bude krýt záda.“

Tak to je bomba! Splněná přání, trpělivost a velké změny!

I tento výklad v podstatě koresponduje s těmi astrologickými vlivy. Je třeba jen udržet trpělivost a nechat věci klíčit. V této době, v dobách kolem těchto zatmění, se nejvíce pozornost a energie koncentruje u toho, co je „zatmělé“, z čehož pramení netrpělivost nebo pocity, že si stejně nic dobrého nezasloužím. Nebo nedůvěra v osud jako takový, že vám to štěstí zařídí, půjdete-li mu naproti – to spíše až po novu, ale o to veseleji a důrazněji. S uzdravující energií prostřední karty lze předpokládat, že s každým dalším srpnovým dnem budete mnohem silnější než předtím.

Z tohoto úhlu pohledu je srpen měsícem, kdy můžeme říct, že 31. srpna budeme úplně jiní, než jsme byli 1. srpna.

O autorce:

Kris Carr je americká propagátorka zdravého stravování, motivuje své čtenáře k tomu, aby mysleli pozitivně, lépe poslouchali své tělo a po své vlastní zkušenosti se zákeřnou nemocí se těmto aktivitám věnuje opravdu na sto procent, formou knih, motivačních karet i workshopů. Propaguje heslo – šíleně, sexy a zdravě! No, a právě tom v tom volném, nekonvenčním přístupu k myšlenkám a životu je právě klíč k naplněnému životu jako takovému. www.kriscarr.com

Lori Portka nakreslila ty veselé a svižné obrázky, jež dodávají energii. Je to také americká umělkyně, která se zabývá obrázky s léčivým a motivačním charakterem.  Protože právě takový je život. Více obrázků si můžete zhlédnout na www.loriportka.com

Vydalo nakladatelství Synergie Publishing SE, 2017, www.synergiepublishing.com

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
avatar
sipeji 13. 8. 2017

už chápu, proč se cítím tak zvláštně

odpovědět
Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
avatar
Tamara 12. 8. 2017

Tak jsem zvědavá, nakolik budu jiná. Je to pěkný článek.

odpovědět
Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
avatar
lemur 12. 8. 2017

odpovědět
Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
avatar
Ovace 12. 8. 2017

odpovědět
Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.

ŽENY s.r.o. v číslech

1
žena na začátku (naše Eva)
3.
rok startujeme v novém
9
regionálních Pracoven ŽENY s.r.o.
66 050
registrovaných inspirativních žen
2 856
testovaných produktů
107 416
vložených hodnocení