Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Mishula
Mishula
Vloženo 10. 9. 2015
Líbí se mi

Obdivuji druhé, dělám si radost a těším se na víkend!

Mishula
Mishula
Vloženo 10. 9. 2015
Líbí se mi
Obdivuji druhé, dělám si radost a těším se na víkend!

Obdivuji druhé, dělám si radost a těším se na víkend!

Jsem ve výpovědi, v hlavě mi létá milion myšlenek. Co všechno si musím zařídit, na co nesmím v následném působení zapomenout, co se vše kam platí a zároveň splnit povinnosti v ještě stávajícím zaměstnání. Na chvíli se ale zastavím, můžu...  

Vařím si domácí pečený čaj, otevírám časopis a na chvilku odlétám do chvíle, která patří jen a jen mně. Jak tak listuji, zjišťuji, že ten naprosto boží kabát, co jsem si včera koupila, vlastně teď je úplně nějvíce v módě. To je skvělý pocit! Přemýšlela jsem sice pouhý den, zda do něj opravdu investovat, ale já ho přeci tak nutně potřebovala! A navíc přeci potřebuji být nejen teď o víkendu na vinobraní krásná pro sebe, ale také pro přítele. A když mám tak pěkný nový trenčkot, tak se půjdu po práci mrknout i na nějaké pěkné podzimní botky. No začíná mi nová životní etapa, tak je potřeba se pořádně i vybavit. K tomu kabátu jsem si navíc včera koupila i veselé puntíkované spodní prádlo... prádlo by se totiž nemělo nikdy podceňovat! Je to jako nitro duše, naše sebevědomí začíná uvnitř nás, není to o tom, jakou máme barvu vlasů a jestli použijeme make-up či ne. Usmívám se, mám se vlastně dobře a mám se ráda!

Dále listuji vydáním, které je plné úžasných žen, které se svěřují se svými zkušenostmi. Vyprávějí o tom, proč jsou některé životní průšvihy nutné k tomu, abychom se posunuly dál... ano toto čtení mne velice baví, inspiruje, stejně jako příspěvky tady na portále Ženy sro. Životní situace druhých mne zajímají, dávají mi sílu pro sebe. Zvládly to všechno jiné, zvádnu to vše i já! Nejen nový trenčkot a puntíky na podprsence mi dávají svěží vítr do plachet pro následující dny, ale i vy všechny ostatní, které máte můj obdiv.

Obdiv začíná u mé maminky, která zvládne tolik věcí, o kterých já nemám ani tušení. Obdivuji ji za to, jak nás vychovala a zvláda třeba naporcovat celé prase do poslední kapky krve či kosti. Obdivuji tátu, který ač to mezi námi vždy nebylo nijak valné (odchod dcery z hnízda asi nikdy nepochopí), tak tu pro nás bude vždy i kdybychom byli na kraji světa. Babičku, která se ve svých letech (ačkoliv se velmi často zabývá nečím, po čem je jí houby) ve světě absolutně neztratí, mobiluje, skypuje, facebookuje. Přítele, který má zájmů tolik, a je v nich dobrý, že na mne tolik času nemá, přesto mne obejme, když to potřebuji a řekne mi, že mne má rád a moc dobře ví, že mi to nestačí (chci ho více pro sebe, nechci se dělit stěhování ještě není vysloveno). Kamarádky, které po rozchodu s přítelem neupadají do sebe a těší se na nové životní parnery. Lidí, kteří se nevzdali, když je potkala nemoc a úspěšných lidí, kterým to takzvaně nevlezlo na mozek. Maminky, které se nehroutí z toho, že jim nikdo nepomůže a všechny, které život baví a co mají neustále co dělat. Nejsem moc zastánce lidí, kteří nemají "do čeho píchnout", neznám slovo nuda, říkám tomu jinak - urvaný čas pro sebe, který je velmi vzácný, důležitý a též je to jedna z věcí, která se nesmí podceňovat.

A na závěr z chvilky pro sebe s časopisem, jehož název je více než moc společný s tímto serverem, jsem zvědavě nakoukla do horoskopu. Ne že bych se tím řídila, nebo tomu věřila, ale dnes si myslím, že je to velmi trefné a napsané přímo na mne:

"Vrací se vám forma. Zemská energie sílí a vy se čím dál lépe orientujete v tom, co potřebujete. Začátek září je plný jemné a poetické energie. Můžete si vybrat, zda budete výkonná, nebo naopak příjemně zpomalená. Okolí 6. září je velice nakloněno dlouhodobým kariérním rozhodnutím. Ošidná je energie žárlivosti, která se o vás může pokoušet."

Je čtvrtek, takový malý pátek, pro mne vlastně úplně pátek, neboť zítra do práce nepojedu. Čaj mám již vypitý a těším se na večer, těším se na zítra, těším se na víkend. Těším se na sebe, těším se na přítele, kamarády a rodinu. Čeká mne poklidný večer u vína, vinobraní, nákup vína a ochutnávka různých druhů vína. Nebudu tolik ovíněná, ale vína v malých dávkách není nikdy dost.

A co vy? Co vás čeká o nadcházejícím víkendu? A jaký je váš oblíbený časopis?

Přeji vám všem mnoho sluníčka ve vašich tvářích!

Mishula

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 1. 7. 2020

Odpovědět
sasidlo
sasidlo 1. 7. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 5. 4. 2020

Odpovědět
Siraellen
Siraellen 11. 1. 2017

Odpovědět
jitkakytka
jitkakytka 11. 9. 2015

Miško, pěkně jsi to sepsala! jen co je pravda, gratuluji

Odpovědět
Mishula
Mishula 14. 9. 2015

je dekuji, tak jak jsme citila, tak jsme psala... jako vzdycky

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
94 781
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.