Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

MamkaJana
MamkaJana
Vloženo 13. 11. 2013
Líbí se mi

O čem se zdává těhotným ženám

MamkaJana
MamkaJana
Vloženo 13. 11. 2013
Líbí se mi
O čem se zdává těhotným ženám

O čem se zdává těhotným ženám

„…je krásné, být těhotná. Dnešní ultrazvuk opět potvrdil mé bezproblémové těhotenství. Tak nač navštěvovat ten předporodní kurz, který mi doporučila gynekoložka? Roztahovat nohy, funět a chovat panenku v davu dalších těhotných mamin – trapas! Budu přeci rodit v té renomované nemocnici. Spousta maminek tam rodí, tak se tam o ně zřejmě dobře starají. A tolik žen už porodilo přede mnou a vychovaly své děti, tak proč ne já? Co je na tom? A navíc to všechno nastane až za 5 měsíců, tak proč se tím zabývat zrovna teď? Raději půjdu zas něco pořídit do výbavičky.

Toto ale uteklo! Co je to? Já už asi rodím! Nebo ne? Co mám dělat?! Moc to bolí, jak si mám ulevit? Kdy to všechno skončí? Proč jsou kolem mne všichni v klidu, když je mi tak špatně? Kdy a jak mám tlačit?

Hele, je ze mě máma!

A co bude teď? Cože? Mám to miminko přebalit? Ale jak? Haló! Nechoďte pryč! Nevšímejte si té spousty maminek okolo, teď jsem tu já! Jak mám nakojit své dítě?! Pořád pláče, jak ho mám držet? Tahle velká prsa snad nemůžou být moje! Jsem neschopná matka! Pomóóóc..!“

Bláznivý sen, říkáte si? A věřili byste ale, že pro spoustu maminek to nebyl sen? Právě ony se pak staly mými klientkami, klientkami laktační poradkyně, a po příchodu z nemocnice se v časové tísni teprve učily, jak se maminkou stát.

A jaký sen byl ten Váš? Také jste se probudily "v upoceném mateřství"?

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
konatovka
konatovka 3. 4. 2015

Já už si nevzpomínám, první dítě jsem porodila před více než čtyřiceti lety, ale mám na to jen ty nejkrásnější vzpomínky a určitě v těch snech bylo něco z tono, co zde popisujete.

Odpovědět
Siraellen
Siraellen 4. 8. 2014

to netuším

Odpovědět
gustawka
gustawka 2. 8. 2014

velice dobře napsané

Odpovědět
Lakousek
Lakousek 1. 8. 2014

hezké

Odpovědět
Majina
Majina 14. 11. 2013

občas som vo sne videla malé deti,alebo som vo sne rodila...

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
88 002
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.