Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

AngelaNew
AngelaNew
Vloženo 15. 1. 2019
Líbí se mi

Moje začátky v sex... byznysu

AngelaNew
AngelaNew
Vloženo 15. 1. 2019
Líbí se mi
Moje začátky v sex... byznysu

Moje začátky v sex... byznysu

Na základce jsem byla spíš kluk. Vysoká, hubená, krátké vlasy. Ráda jsem sportovala. V 16 mi narostla konečně prsa a nechala jsem si narůst dlouhé vlasy. Najednou se o mě začali zajímat kluci. Už tehdy jsem si uvědomila, že je na mě něco, co muže přitahuje.

V 17 jsem si odbyla své poprvé jako modelka na benefiční akci, kterou pořádal náš gympl. Všichni mě obdivovali. Kamarádka mi doporučila modelingovou agenturu, pro kterou jsem občas chodila přehlídky, občas něco nafotila do katalogu s oblečením. Jako brigáda to bylo fajn, ale já se chtěla dostat na vysokou a studovat psychologii.

Povedlo se. Byla jsem nadšená, ale jako vysokoškolská studentka v Praze, která se ráda pěkně oblékala a libovala si v kosmetice, jsem měla pořád nedostatek peněz. Navíc jsem si chtěla najít sólo podnájem, abych měla klid na učení.

Nebylo snadné najít slušně placenou brigádu ve večerních hodinách. Jednou jsem narazila na inzerát, že hledají dívky pro erotický videochat. Nabízeli slušné peníze a mohla jsem pracovat ze svého nově pronajatého malého bytečku.

Začátky nebyly úplně snadné, ale účty za nájem bylo třeba platit. Trvalo mi skoro měsíc, než jsem se dokázala před kamerou trochu uvolnit a zbavit se pocitu trapnosti. Dělat za večer několikrát striptýz mě nebavilo, ale po pár měsících jsem tomu celkem přišla na chuť. Hlavně penězům.

Říkala jsem si, že je to jenom na chvíli, než dostuduju. Pak si najdu pořádnou práci a všechno bude fajn. Zajímá vás, jak to bylo dál?

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 31. 5. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 27. 3. 2020

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 15. 1. 2019

určitě pokračování ve vašem sex....byznysu

Odpovědět
hašlerka1
hašlerka1 15. 1. 2019

Tak schválně, jak to pokračuje.

Odpovědět
KamilaK
KamilaK 15. 1. 2019

Také chci pokračování.

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
90 257
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.