Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Niki
Niki
Vloženo 7. 3. 2014
Líbí se mi

MOJE TĚHOTENSTVÍ-TÝDEN PO TÝDNU(23tt)

Niki
Niki
Vloženo 7. 3. 2014
Líbí se mi
MOJE TĚHOTENSTVÍ-TÝDEN PO TÝDNU(23tt)

MOJE TĚHOTENSTVÍ-TÝDEN PO TÝDNU(23tt)

Zdravím všechny maminky i nemaminky uběhl další týden těhotenství a zase jsem tady, abych se s vámi podělila a mé zážitky a poznatky

Momentálně jsem trochu nachlazená, ale nic šíleného. Bříško roste, budu si tedka užívat 5 dní volna a pak na poslední 2 měsíce do práce. Poslední 3 dny mě bolí okolo pupíku, vypadá to, že miminko se v bříšku asi točí, cítím větší pohyby, hlavně v noci. Dcera pojmenovává vše živé a i nežívé jménem Adrianka, takže pokud to bude doopravdy holka, tak jméno máme vybráno Babičky teď přišly s tím, že to bude kluk takže se opravdu necháme překvapit.

Mám celkem strach z porodu, je to sice ještě daleko, ale už mi pořád myšlenky utíkají tím směrem a jsem z toho nervozní. Dcera mi ale ukázala, jak na to. Říkala, dej si miminko pod tričko a pak ho jen tak lehce vypucni a to doslova Asi to má i na ní nějaký dopad, sice ještě neví co ji čeká, ale pocituje změny. I když se jí věnujeme, jak jen můžeme, tak stejně začíná lumpačit, je to možná i obdobím věku a nebo si něco kompenzuje, to uvidíme za pochodu.

Sleduju seriál 4 v tom, já osobně bych do toho nešla, ale jinak super. Holky jsou statečné i pánové

Pořád mám chuť na nějaké speciality a teplá jídla, čokoláda u mě neboduje! V brzké době začnu plavat, jelikož se pozoruju, že začínám chodit jako tučnák snažím se soustředit na to, abych chodila normálně, ale prostě to nejde se nekolíbat ze strany na stranu

Zase jsem spotřebovala další krém, muž mi říká, že to není možné, ale nemůžu za to, cítím stašně podrážděnou kůži, hlavně na nohou. Nutí mě to škrábat se a to nechci. Četla jsem, že to je v těhu zcela normální, ale v rodině máme lupénku, tak snad mi to nevyraší.

Tchán má šílený pupek, nemá to z piva, ale je to podnikatel a nestíhá si hlídat životosprávu a večer se pěkně nacpe a je to pěkně vidět. Ale obdivuju ho, že si muže zavázat tkaničky, to já musím dát nohu výš, abych se obula a funím, že až hrůza A to mě teprve ještě čeká, mezi námi děvčaty, ani dolů si už nevidím :/

V neděli jsme vyrazili pěšky z jedné vesnice do druhé do cukrárny, je to cca 4 km od nás a mají tam domácí zmrzlinu, nešizenou a výbornou! Tak jsem si dala nášup A dokutálela jsem se zpět domů.

Už mě láká vytáhnout po dceři výbavičku a pokochat se tím, ale vím, že je ještě čas...

Pořád cítím vlhko a bez intimky nevyjdu, jelikož to opravdu nemám ráda. a jsem ráda, že v práci mám sprchu.

Koupia jsem si zelený ječmen, ale bylo mi sděleno, že se v těhu nesmí detoxikovat tělo, až údajně při kojení.

Za chvíli je tady 24tt, ještě 16 a budu rodit..,,o vše se s vámi podělím, třeba budu psát přímo z hekárny (to asi ne, ale nápad to není špatný)

Dneska jdeme karnevalovat, tak přeji hezký víkend

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 5. 7. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 7. 4. 2020

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 15. 8. 2014

krásně to popisujete, je vidět, že si těhotnství užíváte

Odpovědět
Siraellen
Siraellen 4. 8. 2014

je to nádhra

Odpovědět
gustawka
gustawka 2. 8. 2014

moc krásné

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
98 177
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.