Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Klára|ŽENA s.r.o.
Klára|ŽENA s.r.o.
Vloženo 10. 8. 2017
Líbí se mi

Miliónům lidí pomohla najít ztracenou víru. Česko opět navštíví andělská Lorna Byrne

Klára|ŽENA s.r.o.
Klára|ŽENA s.r.o.
Vloženo 10. 8. 2017
Líbí se mi
Miliónům lidí pomohla najít ztracenou víru. Česko opět navštíví andělská Lorna Byrne

Miliónům lidí pomohla najít ztracenou víru. Česko opět navštíví andělská Lorna Byrne

Domnívám se, že hledáním je ovinut celý náš život. Neustále nám něco chybí a snažíme se něco najít. Každým dnem víc a víc chápu, že hledání sebe sama a své víry je základ mé osobnosti. Být sama sebou! V 15 jsem rodičům oznámila, že jsem ateistka. Unavovali mě nedělní bohoslužby, lidé, co si v mých očích kupovali odpustky a nutnost navštěvovat Boha v kostele, když mnohem víc jsem jej cítila v přírodě. Naštěstí tento můj vzdor netrval dlouho. Na vysoké škole jsem díky bláznivé, dodnes nevysvětlitelné lásce k Irsku, sáhla intuitivně po knize pocházející právě z Irska. "Andělé v mých vlasech? Co to je!?" Bydlela jsem v Brně u kostela sv. Jakuba, kde jsem se často v chládku učila na státnice nebo rozjímala o životě. Poprvé jsem tady také otevřela tuto knihu. Dodnes děkuji tomuto okamžiku. Konečně mi to neustálé hledání sebe sama začalo dávat smysl. Najednou nebylo nic tak těžkého, co bych nezvládla. Začaly se mi dít zázraky každý den. Od těch malých, kdy potřebujete stihnout šalinu, až po ty, kdy zpětně vidíte následnost a smysl všeho dobrého i zlého, co se vám v životě děje. Bez toho, bych totiž nikdy nebyla tam, kde jsem teď...

Každé setkání má skrytý význam. Stačí ho chtít vidět!

"Dáte si kávu?" zeptala jsem se vousatého muže, který se objevil na schůzce v ŽENÁCH s.r.o. Velmi mile odpověděl a dali jsme se do řeči. Netušila jsem, kdo to je, ale něco zvláštního z něj vyzařovalo. Občas mám s některými lidmi pocit, že chci usnout. Ale ne únavou nebo nudou, spíš takovou blažeností a bezpečím. Přesně to sálalo z Honzy Menděla. Až po tom, co odešel a já s obrovským zájmem hltala jeho knihu Cesta ven ze šíleného světa, mi kolegyně řekla, že Honza zná osobně Lornu Byrne!! Málem jsem spadla ze židle.

Na svou neotřelou drzost jsem pyšná, neboť mě už zavedla na spoustu nádherných míst a ke spoustě úchvatným lidem. Před chvílí jsem dotelefonovala s Honzou a nad sklenkou vína trochu nešťastně dumám, jak napsat to, co zrovna píšu. Pak jsem si všimla, že Honza vlastně poslal rozhovor, který s Lornou dělal. Některé odpovědi mi vehnaly slzy do očí a najednou to jde samo. Snad to není jen tím vínem...

Určitě nejsem sama, kdo zná Lornu Byrne, irskou mystičku a anděly, které vidí. Určitě ani nejsem sama, komu její knihy změnily život a pomohly vidět to světýlko na dlouhé cestě nekonečným hledáním. A určitě také nejsem sama, koho potěší, že Lorna Byrne přijede už po 4. do České republiky! Ve spoustě státech nikdy nebyla, Česko ji zkrátka muselo hodně uchvátit, stejně jako uchvátila ona nás. Když jednou přilétala do Čr, uviděla anděla naděje. Její odpověď, proč jej viděla zrovna u nás a v jiných zemích ne, mě hodně zahřála u srdce.

"Myslím, že to je proto, že lidé obou zemí (Česka a Slovenska) potřebují dodat odvahu. Do těchto dvou zemí už nikdy nemá přijít válka. A oba vaše národy by se měly vzájemně ochraňovat a měly by být jako sourozenci."

 

Lorna také říká, že jsou Češi velmi duchovní národ. Směje se, když někdo řekne, že jsme ateisté. Teď se i já směju svému patnáctiletému já.Na druhou stranu, bez uvědomění si toho "co se mi nelíbí", bych nikdy nepřišla na to, kam v životě chci směřovat.

Lorna v Česku láme rekordy!

Letos v květnu byl na Lornu vyprodaný velký sál Kongresového centra v Praze. V roce 2015 bylo 1100 lístků fuč za 24 minut! V Brně fanoušci zablokovali dopravu na České při autogramiádě. Žena s velkým Ž, která dala naději miliónům lidí po celém světě, opět přijede do Brna, tentokrát nejen na autogramiádu, ale i přednášet a požehnat všem účastníkům. V prodeji je 600 lístků na přednášku v neděli 5.11.2017. Domnívám se, že Brno trhne pražský rekord a dá to pod 24 minut.  

Sama jsem se zatím s Lornou osobně nepotkala. Věřím však, že se mi můj sen splní a já ji budu moci osobně poděkovat za víru, kterou mi pomohla najít. Víru v dobro a v samu sebe!

S láskou a vděčností

Klára

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 14. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 31. 3. 2020

super

Odpovědět
INOMA
INOMA 19. 8. 2018

Lorna na svých stránkách nabízí také newsletter, který chodí 1 za měsíc a je v angličtině.

Odpovědět
vendilka3
vendilka3 16. 8. 2017

Její knížky mám ráda

Odpovědět
Asuka
Asuka 16. 8. 2017

děkuji za skvělý článek

Odpovědět
Klára|ŽENA s.r.o.
Klára|ŽENA s.r.o. 17. 8. 2017

Já děkuji za pochvalu! :

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
102 491
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.