Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

zrzkadrzka
zrzkadrzka
Vloženo 8. 3. 2019
Líbí se mi

MDŽ - za odměnu nebo za trest?

zrzkadrzka
zrzkadrzka
Vloženo 8. 3. 2019
Líbí se mi
MDŽ - za odměnu nebo za trest?

MDŽ - za odměnu nebo za trest?

Co je to vlastně za divnou zkratku...Dívám se zmateně do kalendáře a přemítám, proč je tam kromě 8.3. ještě v pravym horním rohu napsáno MDŽ a proč to dnes v metru vypadalo, jak kdyby snad každej chlap něco žehlil bomboniérou, a jestli to náááhodou nějak nesouvisí...Vždyť svátek s tlustýma andělíčkama a příšernou růžovou výzdobou už přece sakra byl...

Moc Dobrý Žrádlo. Nebo Mám Dost Žehrání. Může to znamenat prostě cokoli...

Na mobilu mi blikne smska: Všecko nejky, puso! Franta.

Eh...To už fakt všem švihlo??? Jako u chlapů nic novýho, ale když mi přijde skoro ta samá zpráva (Čauky ku*dičko, užij si svůj den!) od nejlepší kamarádky, docela zpozornim. Pokud vim, nejmenuju se ani Gabriela, Zoltán nebo Alan a na narozky si (ráda) ještě chvilku počkám.

Áha. Díkybohu za Google...Je jasno. Jasně!!!

Mno. Nezbývá tedy, než nasadit pitomoučký úsměv a čekat na dlouhou rudou voňavou růži, abych si připomněla, jakého jsem pohlaví a mohla to aspoň jednou v roce slavnostně oslavit. Osobně mám tedy pocit, že bych si toho tak nějak všimla zhruba jednou za měsíc i bez diáře...Ale budiž.

Budiž kytka! Místo toho mi neznámý týpek, kterýho ani nemám v přátelích, pošle na messenger tančící GIF nahého čísníka s přáním: Přijď a už neodejdeš, buď mou ženou!

Jediný, čemu věřim, je to, že už bych asi fakt nikdy domu nedošla. No. Nezbývá mi, než být (dál) ženou. Ale s dovolením (a když na to přijde, tak i bez) zůstanu svá.

Málem jsem večer nedošla domu i tak, neboť se skoro nedostanu z metra, jelikož fronta mužů linoucí se přes dvoje schody vestibulu zabírá všechen myslitelný prostor. To je tam nahá Jeniffer Lopez nebo co??? Ne. Pardon. Jenom maličký stánek s posledníma suchýma kytkama, který vypadaj, že uschly už před pěti lety... Znuděné pohledy mužů mi dávají tušit, že by radši seděli doma u fotbalu, nebo Výměny manželek (někteří zvažují pravděpodobně i zapojení se do této show) nebo klidně i u filmu My Little Pony. Navíc - ani jeden z nich nemá tak pevné pozadí jako ten "můj" tančící gifový číšník...

Takže pro koho je vlastně co odměna a pro koho co trest?

 

Co říci závěrem: Přijde mi, že o tom, že jsem žena, nikdo tak nějak nepochybuje - a to celoročně. Takže květiny (P.S.: složený rudý tanga se nepočítaj) přijímám furt.

 

#zrzkadrzka.com #psaníjemůjživot #děkujuvšemzainspiraci #love 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 30. 5. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 26. 3. 2020

Odpovědět
KamilaK
KamilaK 9. 3. 2019

Za odměnu.

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
91 487
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.