Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

LoveBook
LoveBook
Vloženo 19. 9. 2021
Líbí se mi

Máte podzimní depresi? Tak ji nemějte! Šest důvodů, proč milovat podzim!

LoveBook
LoveBook
Vloženo 19. 9. 2021
Líbí se mi
Máte podzimní depresi? Tak ji nemějte! Šest důvodů, proč milovat podzim!

Máte podzimní depresi? Tak ji nemějte! Šest důvodů, proč milovat podzim!

Všimli jste si, že když se schyluje k podzimu, všichni si stěžují na takzvané podzimní deprese? Většina mých známých, i lidí na sociálních sítích v tuto dobu postují příspěvky, kde si stěžují na podzimní depresi. Časopisy píši články na téma: Jak se zbavit podzimní deprese? Jen proto, že je sychravo, a sluníčko nesvítí tolik, jako v létě… Proto máme mít všichni depku? Já jsem milovník podzimu, zbožňuju toto roční období, má zkrátka něco do sebe. Zapomeňte na podzimní depresi, já vám totiž hned teď řeknu šet důvodů, proč milovat pozdim!

 

Dýňová variace

Jaké vás napadne synonymum pro podzim? Dýně! A pokaždé, když přijde tohle období, vyskakují na nás snad všude. Miska teplé dýňové polévky je v chladnějších dnech skoro jako pohlazení od babičky. Anebo máte radši sladké? Pak je dost oblíbený dýnový koláč, na který najedete na internetu recepty v tolika různých obměnách, že ho můžete péct klidně celý podzim. Sezóna dýni  začíná už na konci srpna a trvá přibližně dva měsíce. 

 t

Čarovné fotky 

At už fotíte knihy, módu, přírodu, nebo sami sebe, tak v tomhle období se dají dělat obvzlášť kouzelné fotografie! Vlastně si stačí najít jen nějaké krásné místečko a cvakat. Spadané listí, pochmurné počasí… Lepší atmosféru pro focení jakýchkoliv fotek prostě nenajdete! Mě se zdá podzim nesmírně magický, inspirativní a k focení přímo jako stvořený!

 

Barevná móda

Na podzim se můžete ohledně módních kousků vyřádit. Nejen co se týče barevnosti, ale i doplňků. Už konečně můžeme nosit krásné kozačky, šály, šátky, čepice, kabátky a všechno můžete různě vrstvit a kombinovat. Jo a nezpomeňte, že čím barevnější, tím lepší!

   

 Kila navíc

Nejlepší na tomhle ročním období je, že pokud Vám nějaké ty kilogramy přebývají, tak právě díky kabátkům a různým svetříkům je lehce schováte! Já patřím bohužel do skupiny, kterým nějaké ty špíčky lezou ven, no ale díky kabátům, a dlouhým svetrům si jich nikdo nevšimne. Stačí, že o nich vím já, ne? Ostatní o tom vědět nemusí, takže pššt...

 

Kreativita 

Tohle období úžasně podněcuje kreativitu. Proč? Nesvítí tolik sluníčko, a tak člověku není líto, když tráví nějaký ten čas doma. Za okny plískanice, vítr, tma, poletující listí ve vzduchu... Miluju se zachumlat do deky, popíjet horký čaj a prostě si jen číst. 

 

Příprava na léto

Jo, tak teď se můžete přestat stresovat, že jste nestihli zhubnout do plavek, protože právě nyní je ta chvíle, kdy můžete začít znovu! Bez stresu, že jsou všichni kolem štíhlejší než vy. Na podzimu je skvělé, že se dá fakt spousta věcí schovat, a přesto to člověku může slušet! Mě to hubnutí v létě vždycky stresuje, protože když vidím kolem ty hubené slečny, tak mi přijde, že to trvá strašně dlouho - mám tendence to vzdát! Ale od podzimu do léta je času dost, takže si na chvíli můžeme oddechnout, že nemáme velikost XS!

 

 Ještě pořád tady někdo má depky?

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
sipeji
sipeji 20. 9. 2021

Každé roční období je třeba milovat, tak už je to dané a musíme se s tím smířit a umět si to užít.

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 19. 9. 2021

Podzim miluji, pokud je krásný, suchý a barevný.... třeba včera byl. Dneska máme jen 9-10 st., zataženo, dopoledne mlha...takový den se mi nelíbí...

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 423
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.