Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Michaela Křížová
Vloženo 10. 6. 2019
Líbí se mi

Má cesta k pánevnímu dnu

avatar
Michaela Křížová
Vloženo 10. 6. 2019
Líbí se mi
Má cesta k pánevnímu dnu

Má cesta k pánevnímu dnu

Když přemýšlím o tom, co můj život zásadně proměnilo, tak odpověď je celkem jasná - Tajemství pánevního dna, pohledem východu i západu, metodou 3x3. Toto cvičení mne inspirovalo k rozšíření obzorů, dodalo mi sebevědomí, probudila jsem své ženství a pomohlo mému pánevnímu dnu rozkvést. Díky cvičení pánevního dna jsem poznala, co znamená mít bezbolestnou menstruaci, umět si držet vlastní hranice a co znamená žít v radosti a klidu sama se sebou.

Cvičení pánevního dna metodou 3x3 jsem nejvíce vděčná za ty velké účinky a propojení všech rovin a pater našeho těla. Stačí, když začnete cvičit, spolu s tím sestupovat do vlastního nitra a vše se začne dít. Někdy se ty změny a posuny vpřed začnou dít jemnými pohyby, jindy se ty změny řítí rychlým krokem.

S postupným sestupem do vlastního nitra a poznáváním pánevního dna jsem tak více poznávala sama sebe i jako ženu se všemi proměnami. Na ženských kruzích a rituálech jsem zažila mnoho hlubokého poznání. A během lektorského výcviku Pánevního dna metodou 3x3, pohledem východu a západu, jsem mnohem hlouběji pochopila, kolik naše tělo může ukrývat emocí i fyzické bolesti. Opravdu si zakládám na tom, abych to, co předávám dál, měla skutečně vyzkoušené a prožité.

Na mé cestě osobního rozvoje bylo a je důležité poznání mého středu - pánevního dna - kde je ukryt poklad, který všude nosím s sebou. To nové poznání a cvičení krásně propojuje vše, o co jsem se kdy zajímala a čím se zabývám. Cvičení pánevního dna metodou 3x3 bere člověka komplexně a neodděluje tak naše tělo na součástky a zároveň to vše propojuje i s ženskými tématy. Je to velmi silný nástroj pro vnesení změny do našeho života. U mě samotné metoda 3x3 dotáhla do konce vše, co jsem ničím jiným nedokázala. 

Chcete i vy objevit tajemství svého pánevního dna? Pak doražte na některý z vypsaných kurzů v sekci rozvrh  

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 29. 5. 2020

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
96 086
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.