Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Eva Nytrová
Eva Nytrová
Vloženo 6. 10. 2020
Líbí se mi

Má cesta k metafyzice

Eva Nytrová
Eva Nytrová
Vloženo 6. 10. 2020
Líbí se mi
Má cesta k metafyzice

Má cesta k metafyzice

Cesta k metafyzice může být jednoduchá nebo složitá.

Jednoduchá cesta znamená přijmout osvědčené učení, umění, znalosti a dovednosti, které jsou využívány ke zlepšení života jednotlivce i celku již několik tisíc let

Důležité je přijetí faktu, že pomocí metafyziky mohu zvládnout mnohé úkoly, cíle a sny lépe, rychleji a mohu být úspěšná a šťastná v každé oblasti svého života. V tomto případě vyhledáte specialistu – konzultanta, a s jeho pomocí postupujete při řešení svých životních otázek, nebo se stanete studentem toho učení a naleznu svého učitele, který Vás bude tímto učením postupně provázet. Těch učitelů, bude nakonec více, to mi věřte.

 

Ta druhá, složitější cesta je vždy založena na tom, že nepřijímáme znalosti a učení dávných mistrů, a přistupujeme k němu s přezíravostí moderního člověka, závislého na moderních technologiích a technikách. To vše do okamžiku, než se s něčím takovým, s nějakou technikou, setkáme ve svém životě nebo v životě někoho blízkého tzv. neplánovaně.

To, že se nám v našem životě některé věci dějí, aniž pro to máme z našeho pohledu logické vysvětlení nebo ověření, nemáme rádi, a mnohdy to přehlížíme. Neuvědomujeme si, že přijetí některých faktů a tradičních postupů může náš život usnadnit.

Toto oceníme vždy v dobách těžších a náročných, které v životě neminou téměř nikoho. Většinou nám pomůže náhoda, že nás někdo uvede do tohoto světa, představí nám ho nebo nám prostě a jednoduše pomůže pomocí některé z technik metafyziky.

Dost často se se světem metafyziky potkáváme, aniž to víme, že se o metafyziku jedná. Je to oblast zdraví.

Tradiční čínská medicína je totiž součástí metafyziky. Je to jeden z jejich pilířů, a je u nás již dosti známá, jako přírodní medicína. Protože jde o naše zdraví a mnohdy o život, jsme přístupnější k jejímu využití v našem životě.

K dalším technikám metafyziky jako je BaZi, Feng Shui, Qi Men Dun Jia se pomalu přiklání i „moderní“ západní svět. Lidé chtějí být nejen zdraví, ale také úspěšní, spokojeni a bohatí. Proto se o metafyziku zajímají a začínají ji do svého života aktivně vpouštět. Někdo potřebuje zodpovědět otázky vztahující se osobního života, někdo jiný ke svému projektu, kariéře či rozvoji firmy volí podporu prostorem Feng Shui. Ti, kteří kráčejí cestou vítězství v byznysu a kariéře, využívají umění vítězit – toto umění je více známe pod názvem Umění války (Qi Men Dun Jia).

Ať už se k metafyzice dostanete jakkoliv, je cesta k metafyzice určitě výjimečným katalyzátorem urychlujícím procesy, pracující s Vaší energii a Vaší jedinečností. A proto je metafyzika tak úspěšná při řešení Vašich  otázek, Vašich cílů a podpoře Vašich snů.

Ta má cesta k metafyzice začala přes zdraví a mé zdravotní problémy, nakonec je součástí mé práce. Se specialisty v oblasti metafyziky se setkávám téměř denně. Přes své technncké vzdělání, a možná právě proto, vnímám, že je to úžasný svět, kterého jsem součástí a věřím, že o něm napíši ještě mnoho zajímavého společně s mou kolegyni Natalii Loginovou, která je právě mým průvodcem ve světě metafyziky .

 

Eva

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Maruš11
Maruš11 10. 10. 2020

zajímavé

Odpovědět
Eva Nytrová
Eva Nytrová 10. 10. 2020

děkuji, v příštím týdnu bude další článek. Snad bude také zajímavý. Krásný večer Eva

Kahomar
Kahomar 7. 10. 2020

zajímavé počtení...

Odpovědět
Eva Nytrová
Eva Nytrová 7. 10. 2020

Děkuji, připravuji více článku právě o metafyzice a jak ji můžeme ve svém životě využívat, tak snad se to bude Vám i dalším ženám líbit. Krásný den Eva

hudlenka
hudlenka 7. 10. 2020

souhlas

lemur
lemur 7. 10. 2020

Prima.

Odpovědět
Eva Nytrová
Eva Nytrová 7. 10. 2020

Děkuji, brzy přidám další článek a budu se těšit na reakce a diskusi k němu. Krásný den Eva

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
93 019
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.