Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Lenka Fučíková
Vloženo 21. 2. 2017
Líbí se mi

Lenka - maják, pochodeň, světlo v dáli

avatar
Lenka Fučíková
Vloženo 21. 2. 2017
Líbí se mi
Lenka - maják, pochodeň, světlo v dáli

Lenka - maják, pochodeň, světlo v dáli

Krásný den všechny Lenky.

Váháte a pochybujete o vlastním sebevědomí? Chtěli byste dělat něco víc, než co Vám říkají lidé kolem Vás, Vaši nadřízení. .. Mluví Vaše srdce, podstata vašeho bytí. Jste nositelkami jména, které mluví za vás. Výklad jména Lenka je dvojí. Význam je ale u obou výkladů stále tentýž.

LENKA - maják, světlo, slunce

Jedna verze říká, že jméno Lenka pochází z řeckého Helen. V řeckém překladu to znamená světlo nebo pochodeň, řecky HELIOS.  Řecký bůh helios nebyl v mytologii nikdo malý, jde přímo o boha SLUNCE. Takže Leničky, žádné malé světýlko, ale SVĚTLO, které tvoří, umí spálit, pohladit, uzdravit. To vše máte ve jméně.

LENKA - věž, světlo na cestu

Druhá verze říká, že význam jména Lenka pochází ze jména Magdalena. Ale ani tady nejde o žádný malý význam. Magdalena - v hebrejštině Migdal znamená VĚŽ. No a není maják taky věž? .... I věž je tu, aby ji ostatní viděli, aby ti, kteří vystoupí vzhůru viděli do daleka, nalezli sami sebe, svůj úkol, nadhled, správnou cestu. I podruhé Leničky, nejste tu na světě pro malé úkoly, inspirujete druhé, ukazujete cestu, pomáháte lidem nalézt sebe sama.

schody do věže, majáku

 

 

 

 

 schody do věže, majáku

 Do třetice. Co říká jméno Lenka v číslech? Ani tady se u Lenky nejedná o nějakou malou ustrašenou ženu, Lenka je vždy žena s velkým Ž. Stačí, aby si uvědomila své dary .

LENKA - má vibraci čísla 17

anahatha
anahatha čakra

Vaše jméno vyjádřeno číslem odpovídá vibraci čísla sedmnáct. Toto duchovní číslo bylo starověkými Chaldejci symbolicky vyjádřeno jako osmicípá Venušina hvězda. Osmicípá hvězda je hvězdou srdeční čakry - anahatha chakra. Její barvy jsou růžová a zelená. Je to obraz lásky a míru a slibuje, že ten, komu patří toto číslo, povstane povznesen na duchu po strastech a těžkostech předchozího úseku života, se schopností překonat dřívější překážky.

Je to nadmíru příznivá vibrace, s jedním varováním. Po sečtení dává číslo osm a to je číslo karmy. Takže jste neustálým studentem, který se snaží opakovaně odložit svoji zkoušku. Je potřeba se jen zamyslet a dohonit vše, co bylo zameškáno.

Tato vibrace odpovídá i jednoduchému číslu osm.

A POZOR Leničky, i letošní rok nese číslo 17. Je rokem, který využijte pro své lásky, svou harmonii, úspěch a štěstí. Navíc můžete inspirovat jako MAJÁK nebo VĚŽ mnoho dalších žen.

Krásné jmeniny Lenka

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
sasidlo
sasidlo 1. 7. 2020

Odpovědět
Jankkas
Jankkas 18. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 1. 4. 2020

Odpovědět
sipeji
sipeji 22. 2. 2017

Znala jsem jen jednu Lenku a byl to báječný člověk

Odpovědět
lehav
lehav 21. 2. 2017

Děkuji za výklad svého jména a i já Vám přeji krásně prožitý dnešní sváteční den

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
98 127
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.