Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Yso
Yso
Vloženo 9. 3. 2016
Líbí se mi

Kurz zdarma

Yso
Yso
Vloženo 9. 3. 2016
Líbí se mi
Kurz zdarma

Kurz zdarma

Marketingu se věnuji bezmála deset let. Díky neustálému vývoji v tomto oboru mi práce přináší nové poznatky a nové možnosti, jak oslovit konečné klienty. Ráda se vzdělávám a učím něco nového.

Marketing je dynamický obor, který zvláště v poslední době zaznamenává prudký vývoj na poli online. Kdo si myslí, že jeho „podnikání jede samo“ a není potřeba vyvíjet žádné marketingové aktivity, sledovat trh, trendy a novinky, tak může být najednou velmi zaskočen. Dnešní koncoví zákazníci mají totiž nepřeberné množství možností produktů i služeb z celého světa.

A co vy a vaše podnikání? Myslíte, že je pro vás marketing zbytečný? Pokud si vše děláte sami a rádi se vzděláváte, mám pro vás tip. Projděte si online seminář, zdarma. Připravila jej pro český trh společnost Google s názvem Digitální garáž. Vzdělávání probíhá formou videonahrávek, následných kvízů a testu, vše je sdělováno jednoduše a prezentováno na konkrétních příkladech drobných podnikatelů. K získání certifikátu musíte úspěšně absolvovat všech 23 lekcí, já už certifikát mám.

Vzdělávat by se měl člověk neustále, chce to jen najít si čas a začít. A pokud máte raději živé bytosti než online a potřebujete poradit s marketingem, tak mě kontaktujte, vše na www.ysomarketing.cz. Práci dělám s láskou.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Maruš11
Maruš11 4. 4. 2020

Odpovědět
Markeetice
Markeetice 10. 3. 2016

Super tip!

Odpovědět
Amanda
Amanda 9. 3. 2016

Hm

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 9. 3. 2016

Yveto, přeji Vám stálé úspěchy

Odpovědět
Yso
Yso 9. 3. 2016

děkuji

Glady
Glady 9. 3. 2016

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
90 115
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.