Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Líbí se mi

Konference s partnerství ŽENY sro

Líbí se mi
Konference s partnerství ŽENY sro

Konference s partnerství ŽENY sro

V úterý 16.2.se v Teplicích konala konferencepro zaměstnavatele s názvem „FOR EMPLOYERS.“ Akci uspořádal spolek VIVAjump v rámci projektu MÁMY s ručením omezeným podpořeným grantem Mluvme spolu od společnosti T-Mobile. Partnery konference byl Úřad práce Teplice, ŽENY sro (regionální Pracovna Teplice) a hnutí MINERVA 21.

Konference se účastnilo cca 30 zaměstnavatelů z regionu a ve 3 blocích se představili zajímaví hosté. V prvním bloku představila ředitelka Úřadu práce v Teplicích paní Ing. Martina Bečvářová nové projekty na podporu zaměstnanosti, mimo jiné i projekt na podporu pečujících o děti do 15 let. V dalším bloku představila Mgr. Petra Dolejšová projekt „JUMP for help“, který je postaven přímo na cílovou skupinu maminek pečujících o děti do 15 let. Ve třetím bloku vystoupila odbornice na personalistiku a zakladatelka hnutí Minerva 21 paní Rostya Gordon Smith, která si jako téma své přednášky zvolila „Rozdíly v odměňování, příležitosti a překážky.“ Závěrem celé konference proběhla diskuze na téma zaměstnávání maminek malých dětí.

Na konferenci byly připraveny také „noviny“, kde si zaměstnavatelé mohli přečíst články např. o vzdělávání zaměstnanců, firemních školkách nebo alternativních pracovních úvazcích. Bylo zde také vyhodnocení dotazníkového šetření, kterého se účastnilo celkem 96 respondentů s dětmi do 15 let, na téma „jak sladit pracovní a rodinný život“. Zde rodiče uváděli možnosti, které by jim zaměstnání a péči o děti usnadnili popř. co navíc by byli ochotní zaměstnavateli nabídnout.

Myslíte, že mají podobné akce smysl? Jak to máte u vás ve firmě vy? 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 29. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 4. 4. 2020

super

Odpovědět
Jíťa
Jíťa 22. 2. 2016

Skvělá akce. Docela bych uvítala nějakou zpětnou vazbu od zaměstnavatelů, kteří byli na tomto dni přítomni a nějaký výstup - názor zaměstnavatelů na dotazník. Díky Leni za akci. A dodatečně vše nej nej nej k včerejšímu svátku.

Odpovědět
Lenka | Pracovna ŽENY s.r.o. Teplice

děkuji

vohnourka
vohnourka 21. 2. 2016

Urcite takoveto akce maji smysl

Odpovědět
vohnourka
vohnourka 21. 2. 2016

Super.

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
100 223
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.