Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Yso
Yso
Vloženo 16. 3. 2016
Líbí se mi

Ke kartářce jít či nejít?

Yso
Yso
Vloženo 16. 3. 2016
Líbí se mi
Ke kartářce jít či nejít?

Ke kartářce jít či nejít?

Taky nevěříte na karty? Jsem zcela racionálně uvažující člověk, ve všem potřebuji hledat logiku a nějaké vysvětlení. Nikdy bych ke kartářce nešla. Nejen proto, že tomu nevěřím, ale ještě z jednoho důvodu. Myslím si, že pak na to člověk nestále myslí a podvědomě se k tomu dopracuje.

Mám známou, která je podle mě trochu „čarodějka“. Věnuje se umění, hudbě, mystice i kartám. Při kurzu enkaustiky (malby voskem) došlo na výklad jmen a karty. Při výkladu jména dcery jsme se na sebe nevěřícně koukaly, protože to co říkala, bylo úplně aktuální téma. Už pár týdnů totiž řešíme její budoucí povolání a výběr vysoké školy. Je všestranná, jde jí všechno, ale dohromady ji nic extra nebaví. Teoreticky by si mohla vybrat cokoli a myslím, že by to zvládla. Poslední debaty jsme doma vedly o natáčení videí, střihání a filmové tvorbě. Na návštěvě na to vůbec nepřišla řeč. A co myslíte, že známá dceři řekla? „Hodila by ses na režii nebo scénáristiku, jsi perfekcionista, mohlo by tě to bavit...“   

A teď já. Nevěřím kartám, ale tak si nějakou vytáhnu, stejně o nic nejde. Vytáhla jsem si zdraví. Mě, neznalou věci, to potěšilo, neboť jsem si myslela, že mám pevné zdraví. (Nemocná jsem už dlouho nebyla a cítila jsem se skvěle). Ale opak byl pravdou... že bych měla více naslouchat svému zdraví a více odpočívat. Asi za 3 dny to přišlo. Křuplo mi v zádech a začalo mě to bolet. Doufám, že to nebylo a není nic vážného, ale stáhlo to mou energii alespoň na půlku a na 3 dny mě to omezilo v pohybu.

A tak si říkám, jsou věci mezi nebem a zemí...        

 

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Maruš11
Maruš11 4. 4. 2020

super

Odpovědět
Januška
Januška 30. 3. 2016

Aj ja tvrdím že je niečo medzi nebom a zemou, len nie všetci na to máme dar to vidieť. Krásny článok. Nech sa dcérke aj vám darí.

Odpovědět
avatar
Jana Lorencová 23. 3. 2016

Já jsem prozatím u kartářky nebyla,ale to neznámé mě láká. Strach z toho co bych se dozvědla je větší

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 17. 3. 2016

já bych nikdy nešla, nechci vědět odpředu, co by mě snad mohlo potkat!

Odpovědět
laira
laira 17. 3. 2016

já stále nevím jestli jít či nejít ,věřit-nevěřit?

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
90 115
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.