Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

LenyaS
LenyaS
Vloženo 11. 3. 2021
Líbí se mi

Kdy začít u sebe

LenyaS
LenyaS
Vloženo 11. 3. 2021
Líbí se mi
Kdy začít u sebe

Kdy začít u sebe

Vždycky! Všímejte si, kolik lidí se vymlouvá na to, že nemají vzor a proto se nevhodně chovají. Přijde Vám to jako důvod? Ostatní změnit NEDOKÁŽEME a NEMŮŽEME! A z toho důvodu ani nemáme možnost snažit se ovlivnit okolí.

ZAČÍT MUSÍME VŽDYCKY U SEBE!

 

Jinak se nic nezmění. Chcete, aby věci byly jinak? Tak se tak začněte sami chovat. Chtít po ostatních, aby dělali, (a teď naše krásná Čeština) co nám libo jest, je čiré šílenství.

 

Když nemáte vzor

Nebudu ale říkat, že vzory lidem nechybí. Chybí. Jen to nesmí být výmluva pro to, chovat se špatně. V dnešní době, kdy každé naše rozhodnutí může mít vliv na zdraví jak naše, tak našich blízkých je to znát o to víc.

STOP S VÝMLUVAMI!

Pokud Vám chybí vzor, buďte jím sami. Bude to ve většině případů mnohem snadnější, než ho hledat v někom jiném. Navíc se Vy můžete stát vzorem pro někoho dalšího.

Svět nám nastavil zrcadlo a je třeba se zastavit a zamyslet. Nelíbí se Vám, co se kolem Vás děje? Jaké máte poměry? Jste jediní, kdo to může změnit. Nikdo jiný to za Vás neudělá, nikdo jiný za Váš život nenese odpovědnost.

NEBOJTE SE VZÍT ODPOVĚDNOST ZA SVŮJ ŽIVOT DO SVÝCH RUKOU, MŮŽETE JEN ZÍSKAT!

Nemáte, co ztratit. Maximálně se nic nezmění a pokud se nic nezmění, pak si nepohoršíte. Není to raketová věda. Jenom je třeba začít.

 

Strach začít

Pokud máte strach začít (což je také běžná překážka), zkuste sami sobě slíbit, že uděláte všechno pro to, aby se Vám žilo a dýchalo lépe. ALE MUSÍTE ZAČÍT U SEBE!

Vaše Lenka

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
LenyaS
LenyaS 12. 3. 2021

Děkuji.

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 12. 3. 2021

souhlasím

Odpovědět
Kahomar
Kahomar 11. 3. 2021

pravda pravdoucí

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
98 119
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.