Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Klára|ŽENA s.r.o.
Klára|ŽENA s.r.o.
Vloženo 8. 3. 2016
Líbí se mi

Každá překážka je další výzvou a příležitostí, jak být silnější.

Klára|ŽENA s.r.o.
Klára|ŽENA s.r.o.
Vloženo 8. 3. 2016
Líbí se mi
Každá překážka je další výzvou a příležitostí, jak být silnější.

Každá překážka je další výzvou a příležitostí, jak být silnější.

Dnes je MDŽ - Mezinárodní Den Žen, tak bych si jako žena mohla myslet, že dnes budu mít krásný den plný úspěchů, lásky a radosti...

No tak ten můj den začal uplně obráceně. Jediné co mě napadalo bylo, že jsem si před týdnem po velkém krachu ve vztahu myslela, že jsem absolutně na dně. Dobrá zpráva je, že jsem nebyla - dá se propadnout ještě níž . Já se nad tím už musím smát. Jasně, že jsem to obrečela, nejsem kámen, ale teď mi to už přijde vtipné. To, jak jsem se třeba včera honila po 4 úřadech, abych sehnala potvrzení na příspěvek na podnikání pro pracák, a abych dnes zjistila, že by jim to trvalo jestě asi 3 měsíce, a že mi ten příspěvek ani pravděpodobně nedají, protože jsem absolvent s praxí a takové lidi nepodporují v podnikání (a já celý život makám, abych měla praxi a něčeho dosáhla ), a abych taky zjistila, že dát 500 Kč za jedno razítko lékaře by bylo vlastně uplně k ničemu. Podnikatelský plán a vše, co jsem pro pracák zpracovávala několik měsíců můžu hodit do koše.

Tak co teď? Kde mám začít? Mám to vzdát, zahrabat se do peřiny, brečet a doufat, že se to všechno vyřeší samo? Taky máte někdy ten pocit, že byste chtěly zmizet na několik dní nebo týdnů, aby na chvíli nic neexistovalo, vy nemusela myslet, nic dělat, nic řešit...?

Ale ono se to samo bohužel nevyřeší. Jsem to já, kdo pro to něco musí udělat a vesmír mi to pomůže vyřešit. A právě, protože dnes je ten den žen, právě dnes v sobě musím najít víc síly než kdy jindy, abych to dokázala. Ne vám, ale sobě. Nevzdám to, přestože se mi staví do cesty jedna překážka za druhou a přestože mi pořád hází někdo klacky pod nohy. Podívám se na to jinak, z klacků si postavím žebřík ke svému snu, anebo s nima zatopím!

Všechno to je výzva a vesmír se mě jen ptá "Opravdu si si jistá, že to chceš? Nebudeš to mít lehké, ale to jen proto, aby sis toho vážila, až svého snu dosáhneš. Aby sis vážila sama sebe!".

Každá překážka mě dělá silnější. Jasně, že mě to bolí a mám pocit, že to nezvládnu. Ale jak říká moje maminka "pouze v nečinnosti je zoufalství", a tak si to beru k srdci a jdu najít dalších 5 způsobů, jak ty penízky získat. Všechno jde, když člověk chce. Utvrzuje mě to denně. Proto, mé drahé ženy, vemte všechny zbytky síly, co v sobě máte a pokud se cítíte na dně jako já, nebo jen řešíte něco, s čím si nevíte rady, vezměte tu sílu, obalte ji svou láskou a s úsměvem zakřičte "JÁ NA TO MÁM!". A taky že na to máme!

S láskou vaše Klára

 P.S. Ta Pracovna v Brně bude! To si pište! 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 29. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 4. 4. 2020

super

Odpovědět
Zdeňka 68
Zdeňka 68 18. 4. 2016

moc fandím.....

Odpovědět
Rous-Mari
Rous-Mari 19. 3. 2016

aneb co tě nezabije, to tě posílí

Odpovědět
Klára|ŽENA s.r.o.
Klára|ŽENA s.r.o. 21. 3. 2016

Přesně!!

benca
benca 8. 3. 2016

fandim

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
102 491
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.