Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

trenér motivace a změny
trenér motivace a změny
Vloženo 5. 1. 2016
Líbí se mi

Je to šílené?

trenér motivace a změny
trenér motivace a změny
Vloženo 5. 1. 2016
Líbí se mi
Je to šílené?

Je to šílené?

Opravdu to tak vypadá. I má nejvíce spřízněná duše, Kristý Urbanová, o mně zapochybovala... Mně však narostla další křídla svobody...Edita Berková

Zase jsem totiž udělala něco tak, jak by se mělo a ne tak, jak by chtělo mé autentické já. Protože to, jak to chce mé autentické já, je úplně, zcela, naprosto a totálně proti veškeré logice a lidé si budou ťukat na čelo a nejspíš se tím i ztrapním. A to já přeci nechci. V mém DNA je jasný otisk toho, že vyčnívat z davu je fuška, která si žádá oběti...

Jenže když to vezme mé autentické já do svých rukou, tak jde celý otisk DNA docela svižně do kopru...

Takže si tak sedím takhle v kuchyni s mou milovanou mamkou a najednou zase to staré známé PRÁSK!

Má ušlápnutá autentičnost: “Stejně by bylo fajn, kdyby to všechno stálo třeba 48 Kč.”

Pozn.: Cena e-booku o hubnutí, který jsem v druhé polovině roku 2015 dotáhla do zdárného konce, byla 680 Kč...

Na to mé nabubřelé ego: “Cožééé??? Tak to tedy ani omylem!!! Zbláznila ses? Jsi na mol? Víš, kolik nás to stálo hodin psaní, hlídání dětí, nekonečné emaily s grafičkou a korektorkou, pronájem studia, kamera, fotky a ta neverending práce na prodejní stránce? Takže promiň, ale to je fakt HOVADINA! Běž si lehnout a sklapni!”

Má ušlápnutá autentičnost: “Ale, ale... promiň, že si opovažuji ti říkat to, co opravdu cítím... Rozhodně ti patří kredit za to, že ses tak snažila, a že jsi do toho šla a napsala všechno, co jsi cítila, že jsi napsat měla. O tom žádné pochyby. Ale to je zkrátka přesně to, co dělat máš. Motivovat a ukazovat, že to všechno jde! A má se o tom přeci dozvědět co nejvíce lidí, což s cenou, kterou jsi původně stanovila, půjde jen hodně těžko, souhlas? Takže tím vlastně chci říct, že ta cena, kterou jsi tak urputně obhajovala, je opravdu nesmysl. Protože, chceš být prodejcem anebo chceš motivovat, bavit a opravdu žít?"

Mé nabubřelé ego čučí jak "vyvoraná" myš a dodává: “Hele, co to tady blábolíš? To jako půjdeme totálně pod naší hodnotu nebo co? Vždyť na stanovení vlastní ceny jsou dvoudenní semináře a ty teď tohle? To fakt nejde! Lidi se nám vysmějou. Mám sakra svou hrdost!!! Blbost! Prostě neeexistuje!”

Má autentičnost: “Ty jo, to je divný, ale já vůbec necítím, že jdeme pod svou cenu. Naopak. Pod svou cenu a hlavně proti sobě jsme šli, když e-book stál původně tolik, kolik stál, protože jsme se museli neustále snažit a dokazovat, že je to prostě fakt dobrý. A to byl tedy pořádný "vopruz", ne? Nešlo nám to. Dělali jsme to jen proto, že by se to tak dělat mělo.

Ale teď? Teď je to svoboda, kterou tolik milujeme. Vypustili jsme e-book do světa a držíme mu palce. A to je všechno. Chápeš to? Už si jen užíváme ten překrásný pocit, že jsme to dokázali. A jdeme dál. Máme volné ruce na tvorbu dalších věcí, kterým tolik věříme. Už se nemusíme snažit to prodat nebo cokoli jiného...

A Tobě, milované ego, může být konečně hezky, protože neutrpíš žádné šrámy… Za tuhle cenu je opravdu jedno, zda se e-book prodá nebo neprodá. Chápeš to? Ty se teď konečně můžeš jen čistě radovat z toho, že jsme to dokázali. 

No a mně? Mně je taky krásně, protože až nyní opravdu cítím, že je to konečně tak, jak to má být."


Edita Berková

Vše o e-booku najdete ZDE.

 

  • Hanka Jantačová: "Já tedy zírám, čučím, tleskám a hlavně smekám! Zase jsi ukázala, že máš srdce na spravném místě, a proto tě všechny tak žereme!"
  • Marta Plecitá: "Dííííííííík."
  • Karolína Dobrovská: "Super, Edito! Protože přesně, věci maj člověku hlavně dávat smysl! Já osobně jsem teda nikdy moc nechápala, proč maj e-booky stát bambilion, já je chápu jako normální knihy, ale to jsem já."

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Maruš11
Maruš11 4. 4. 2020

super

Odpovědět
H-Ellen
H-Ellen 12. 1. 2016

Dnes mi došel odkaz na stažení e-booku. Jsem velmi vděčná za tento článek tady a díky němu se dostat k tak úžasnému e-booku. Začala jsem ho s přestávkami číst ráno a hned dopoledne jsem propadala přívalům pláče. Děkuji za všechny otázky v něm, děkuji za velmi přínosné čtení i za uvědomění sebe i svého těla. Potřebuji si to číst pořád dokola, protože dosud se nikomu nepovedlo takhle mne nakopnout - za 52 roky mého brožovaného života Už hodně let na sobě pracuji, hodně let zkoumám svoje pocity a jdu hodně do hloubky, ale ač se zdám být spokojená a šťastná a do dneška jsem o tom byla přesvědčená, jsou tu ty odpovědi na Vaše otázky a.....hlavně emoce. A ty nelžou..... A tak je sice pondělí, ale já už nanečisto dnes začala a na středu nepočkala. Ale ve středu.....ve svém středu..... už skoro jsem. Nebo tam brzo budu Z celého srdce děkuji

Odpovědět
Lakousek
Lakousek 8. 1. 2016

Super

Odpovědět
Věra3
Věra3 8. 1. 2016

Zajimave

Odpovědět
Amanda
Amanda 8. 1. 2016

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
90 118
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.