Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

AlenaaJana
AlenaaJana
Vloženo 29. 9. 2015
Líbí se mi

Jak probíhá naše "ženská" akce Váš večer?

AlenaaJana
AlenaaJana
Vloženo 29. 9. 2015
Líbí se mi
Jak probíhá naše "ženská" akce Váš večer?

Jak probíhá naše "ženská" akce Váš večer?

Jak už jsme tady psaly, pořádáme takové netradiční, velmi vtipné a zábavné akce, pro všechny holky, slečny, paní i dámy.

Buď někde v restauraci, baru s odděleným salonkem, nebo u nás doma, nebo může být hostitelkou některá z dam.

A právě takovou akci jsme měly s Janou minulý pátek.

Hostitelka, budeme jí říkat třeba Petra, nás kontaktovala, že by chtěla tuhle naši akci pro sebe a pár svých kamarádek, že jich bude 6-8 (což je pro nás ideální situace).

Domluvily jsme se na čase, vyměnily si čísla, ještě jsem zjistila základní info o dámách (zajímá nás, zda jsou svobodné, vdané, zda mají děti, a pokud to hostitelka ví, v rámci možností preference..). Měla jsem info, že dámy jsou vesměs vdané, s dětmi, věk od 30 – 35 let a výše a preference „normální“. .

O našich přípravách Vám psát nebudu, tak rovnou přistoupíme k večerní akci.

Dorazily jsme na místo, holky už tam byly skoro všechny, chyběla jen asi jedna. Seznámily jsme se, dostaly jsme skleničku na uvítanou. Ostatní dámy už byly ve velmi dobré náladě a povídaly si a bylo na nich vidět, jak jsou zvědavé a natěšené na to,co přijde.

Dorazila i poslední, dámy se posilnily a mohlo se začít.

Ukázka je rozdělená podle sekcí, ukazujeme zvlášť Venušiny kuličky, vibrační vajíčka, vibrátory, atd. atd.

Všechny výrobky kolovaly a dámy si mohly zkusit v ruce, nebo na špičce nosu, či ucha, jak vibrují. K tomu jim Jana dávala „výklad“ – o materiálech, pro koho daná hračka je, pro koho není... naše postřehy a vtipné poznámky.

Dámy se velmi dobře bavily, někdy propukaly až v huronský řev, samozřejmě byly i fotky s vibrátory a naším „překvapením“, které je na každé akci, ale prozradit Vám to nemůžu...

Po ukázce je prostor na dotazy, který dámy mohou využít, buď přede všemi, nebo pak mají i možnost se mě nebo Jany zeptat, mezi čtyřma očima.

Na akci jsou i výhodnější ceny než na webu, takže si ještě dámy mohou nechat poradit, co si vybrat a pak se nakupuje. )

Holky pak pokračovaly v domácí party a my uklidily věci a odjížděly jsme s velmi dobrým pocitem dobře odvedené práce a s vědomím, že jsme dámy velmi dobře pobavily a i se dozvěděly spoustu nového a užitečného, co nevěděly.

Je to takové naše zvedání sebevědomí jinak a tentokrát (jako ostatně po každé této akci) se nám to zase podařilo.

 

PS: POKUD BYSTE OD NÁS TAKÉ CHTĚLA USPOŘÁDAT TAKOVOUHLE AKCI, DEJTE NÁM VĚDĚT NA EMAILU objednavky@vasepoteseni.cz .

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 1. 7. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 5. 4. 2020

super

Odpovědět
deeana
deeana 20. 10. 2015

inspirující dámy

Odpovědět
AlenaaJana
AlenaaJana 20. 10. 2015

Díky

Amanda
Amanda 30. 9. 2015

Děkuji, nemlsam...

Odpovědět
AlenaaJana
AlenaaJana 1. 10. 2015

Jak to myslíte? Že nepijete, nebo že "hračky" vůbec nejsou pro Vás?

benca
benca 30. 9. 2015

pobavilo,ze venusine kulicky

Odpovědět
AlenaaJana
AlenaaJana 1. 10. 2015

Venusiny kulicky jsou bajecna vec, vrele doporucujeme...jedine,co je potreba, je pravidelne pouzivat, alespon 1-2 tydne, jinak nemaji efekt))

Petra H.
Petra H. 4. 10. 2015

A jak dlouho?

AlenaaJana
AlenaaJana 22. 10. 2015

Petra H. - Petro, a jak dlouho, v den nošení, max. 4 hodiny (a to už jen pokud jste zkušenější..),berte to tak,že kuličky jsou něco jako tampon, není dobře mít je v sobě dlouho, nic to neudělá (po zdravotní stránce),ale je to zbytečné..a také byste si mohla vnitřní svaly přetáhnout..a to by Vás pak mohlo trošku bolet.. a hlavně u kuliček se člověk má hýbat... pokud jste začátečnice,tak doporučujeme postupně, začít na pár minutách a zvyšovat.. a pokud otázka, celkově jak dlouho, než se dostaví efekt? to je individuální, to poznáte na sobě, buď při sexu, kdy dokáže partnera víc stisknout (a to pozná i on), nebo i bez partnera, tak zjistíte i stav svalů, když si dovnitř strčíte prst a stisknete, tak podle toho, kde a jak silně stisk cítíte. Po nejvíce si kuličky kupují (i lékař doporučuje), ženám po porodu, kdy si "učůrávají" - to je také znak toho,že svaly nefungují,tak jak by měly.. Pokud o kuličkách uvažujete, mohu Vám doporučit tyto naše - z našeho sortimentu jsou nejlepší. http://www.vasepoteseni.cz/california-couture-collection-eclipse-ii-purple-silikonove-venusiny-kulicky/detail-zbozi/ Hezký den

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
93 895
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.