Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Coach4joy
Coach4joy
Vloženo 21. 1. 2016
Líbí se mi

Jak na štěstí i bez dalších domácích úkolů?

Coach4joy
Coach4joy
Vloženo 21. 1. 2016
Líbí se mi
Jak na štěstí i bez dalších domácích úkolů?

Jak na štěstí i bez dalších domácích úkolů?

Tak joo, osobní rozvoj je sice skvělý koncept. Ale! Milý kouči, došlo ti někdy, že "normální" lidi mají své starosti a rozhodně nemají čas na neustálé dumání, přehodnocování a kdo ví jaké velké akční kroky ke světlejším zítřkům?  Jestli se Vám podobné myšlenky dámy vynoří v hlavě, jakmile slyšíte slovou kouč, jdete kolem výlohy s knihami o osobním rozvoji a nebo když Vás někdo nabádá, jak jednoduše změnit svůj život lepšímu, tenhle článek je přesně pro Vás.

 

Taky jsem totiž zažila, jaké to je chodit z práce do postele a zase zpět do práce a považovat za štěstí, když se mi podař skočit si nakoupit nějaké to jídlo. Moc dobře vím, jaké to je, mít všeho plný kecky a nemít rozhodně chuť ještě večer pracovat na svém životním štěstí. Natož ve chvíli, kdy Vám dobře míněné rady do očí pálí kouč, který se na Vás právě zubí z nějaké krásné pláže. Ani výchovné hlášky Vaší tchýně, která už 10 let nepracuje, zrovna nepomáhají. Přece sama moc dobře víte, že děláte maximum pro to, abyste vše zvládla, všichni kolem Vás byly spokojení a Vy ve výsledku snad také.

Musím se Vám přiznat ještě k jedné věci. Když je toho na mě moc, umím pořádně zabrat. Ale jakmile tlak povolí... ouha, najednou se člověku nechce ani do těch věcí, které by mu usnadnily život ve chvíli, až se toho bude zase valit víc. Poznáváte se? No není to lidské, být občas trochu líný? A tak se mi stalo, že se blíží konec ledna a já mám doma stále vánoční stromek. Není už zrovna výstavní, ale vlastně se mi vůbec nechtělo do jeho odstrojování a vynášení. Dobře ale vím, že se tomu stejně nevyhnu. A tak jsem se rozhodla celou tuhle nepříjemnost využít v můj prospěch.

Zajímá Vás, co jsem udělala se svým stromkem? Pusťte si video a dozvíte se, jak pracovat na svém osobním štěstí, i když se Vám vůbec nechce a nemáte čas nazbyt.Přeji hodně radosti z nicnedělání.

Kristina Rumlová,
kouč pro více radosti
www.coach4joy.com

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 30. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 4. 4. 2020

lenošení občas nevadí

Odpovědět
Lucilinka
Lucilinka 1. 2. 2016

Snažím sa všetky chvíľky, ktoré mám pre seba využiť naplno

Odpovědět
Coach4joy
Coach4joy 2. 2. 2016

Perfektní Luci, ať se daří.

Tamara
Tamara 23. 1. 2016

Zalenošit si sem tam neškodí.

Odpovědět
Coach4joy
Coach4joy 24. 1. 2016

S tím souhlasím Tamaro, díky za Váš komentář!

jitkakytka
jitkakytka 23. 1. 2016

mluvíte mi z duše, i já mám ještě stromeček a sbírám všechno odhodlání, abych ho už uklidila. Myslím, že teď se do toho dám s chutí...

Odpovědět
Coach4joy
Coach4joy 24. 1. 2016

Dobrý den Jitko, tak to mám radost! Mě to čeká konečně dnes

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
98 323
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.