Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Lenka Bandurová
Lenka Bandurová
Vloženo 6. 3. 2016
Líbí se mi

Jak jsem šla na pohovor...

Lenka Bandurová
Lenka Bandurová
Vloženo 6. 3. 2016
Líbí se mi
Jak jsem šla na pohovor...

Jak jsem šla na pohovor...

Před týdnem mi zazvonil mobil a pozvali mne na pohovor. Nějak extra se mi tam nechtělo, říkala jsem si, že z toho stejně nic nebude. Měla jsem zájem o pozici asistent kadeřníka, protože jsem obor kadeřník studovala. Opravdu se mi tam vůbec nechtělo, dokonce jsem uvažovala, že se na to vykašlu. Byla jsem z toho tak nervózní - stále jsem jen přemýšlela, jak zapůsobit! Už jsem byla na několika pohovorech, a nějak to prostě nevycházelo. Ale stejně mi to nedalo, a další den jsem se dostavila na místo určení. Když jsem ale předtím googlila adresu, kam se dostavit, vyskočilo na mě několik článku o paní, která studio vlastnila. Hlavně v tištěných mediích, to mě trochu dostalo! Říkala jsem si, kde JÁ se to do háje hlásila?! Jestli je to takhle prestižní salon, tak nemám ANI tu nejmenší šanci, běželo mi hlavou. Ale už jsem byla připravená, bylo pozdě couvnout.

Když jsem dorazila na určenou adresu a došla až ke dveřím, přísahám, že jsem se trochu vylekala. Asi jsem v životě neviděla krásnější salon! A to jsem jich viděla dost. Čekala jsem něco obyčejného, ne něco tak... LUXUSNÍHO! Asi pět minut jsem stepovala před prosklenými dveřmi, a uvažovala, jestli by nebylo lepší raději odejít. Myslím, že jsem se nakonec otočila, a opravdu vykročila směrem pryč, ale pak se můj mozek rozhodl, že do těch dveří vejdu. Sice to nebyl zrovna sebevědomí vstup, to uznávám! Spíše dost bojácný, ale hlavní v ten moment bylo, že jsem vešla. Na recepci jsem se pak nesměle ujistila, jestli je tohle skutečně salon, kde jsem se měla dostavit na… mladá slečna přitkala, a to slovo pohovor dořekla za mně.

Takže jsem pak absolvovala pohovor s neskutečně milou paní manažerkou, a ta mi pověděla, že dává tři zkušební dny, a poté se rozhodne, zda jsem pro tuto práci vhodná. Přiznám se, moc jsem si nevěřila, že bych ty zkušební dny zvládla, ale alespoň to zkusím! A tohle mi imponovalo, zkušební dny. Osobně si myslím, že se pohovory přeceňují! Neboť, někdo se umí skvěle prezentovat, ale na práci je levý. A za někoho mluví jeho práce! Já jsem ten druhý případ. Dny jsem si odzkoušela, dostala pochvalu, a dokonce mi zkouška ze tří dnů byly zkrácena na dva. Prý jsem se dostatečně osvědčila, a jsem dokonalý adept pro pozici kadeřnického asistenta. Ted se jen musí manažerka domluvit s vedením, jestli souhlasí s mým přijmutím. Do pátku bych to měla vědět. Jsem na sebe pyšná, protože jsem to nakonec zvládla s přehledem! Kde? Ve studiu Jany Burdové, což je špička mezi kadeřníky! Její salon často navštěvují i české hvězdy. A o to větší tlak to na mě byl, abych tu zkoušku zvládla… I kdyby to nakonec nevyšlo, tak to byla skvělá zkušenost, za kterou jsem nesmírně vděčná! (Ale kdybych ZPOČÁTKU věděla, kam se to vlastně hlásím, asi bych neměla odvahu jim odeslat životopis!)

 "Vyhrát nad sebou poprvé, znamená uvědomit si, že mohu vyhrát tisíce dalších bitev."

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Maruš11
Maruš11 4. 4. 2020

Odpovědět
Amanda
Amanda 11. 4. 2016

Teplice?

Odpovědět
Amanda
Amanda 11. 4. 2016

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 7. 3. 2016

Krásně napsané, moc Vám držím palce, abyste ty tři dny dala jak nejlépe umíte...a ono to pak nějak dopadne. Ale máte šanci vyzkoušet, co umíte. Paráda!!!

Odpovědět
Lenka Bandurová
Lenka Bandurová 7. 3. 2016

Děkuji! Já už ty tři dny mam úspěšně zasebou!

hudlenka
hudlenka 7. 3. 2016

No tak to gratuluji!!!!!!

Glady
Glady 7. 3. 2016

jsi dobrá

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
90 203
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.