Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Lucccy
Lucccy
Vloženo 22. 1. 2016
Líbí se mi

I já si začínám plnit svůj sen

Lucccy
Lucccy
Vloženo 22. 1. 2016
Líbí se mi
I já si začínám plnit svůj sen

I já si začínám plnit svůj sen

Tak si konečně začínám plnit svůj sen

Vždycky jsem obdivovala maminky, které zvládají péči o děti a ještě řídí svůj byznys. Pracovala jsem v korporaci a těšila se na moment, až budu na rodičovské dovolené a i s miminkem v manduce rozjíždět své vlastní podnikání.

Ale ouha, miminko vyžadovalo celodenní péči, manducu přímo nesnášelo a já s jazykem na vestě sotva stihla udělat alespoň ranní hygienu. No nic, myslela jsem, že se to časem srovná. Srovnalo, ale já si začala rodičovskou dovolenou řádně užívat. Po dvou letech se nám narodil syn a miminkovský kolotoč začal znovu. Svůj sen o podnikání jsem měla stále v hlavě, ale představa, že se ochudím o ty nádherné okamžiky s dětmi, se mi také moc nezamlouvala. 

S dětmi jsem trávila hodně času a když jsem se chtěla odreagovat, zašla jsem na lekce pole dance), to mě nabíjí do dneška. Můj podnikatelský červík v hlavě mě ale neustále hlodal a já začala vymýšlet, do čeho se pustím.

No a nápad je konečně tu. Založila jsem si pilotní projekt internetového obchodu a první objednávky na sebe dlouho nenechaly čekat. Ten pocit, když přišla první objednávka - skákala jsem radostí a křičela jako malé dítě. Po měsíci provozu jsem zjistila, že to je přesně to, co mě baví. Teď svůj internetový obchod celý předělávám a v dubnu ho spustím v novém kabátě i s blogem. Už se nemůžu dočkat.

Teď je dětem 5 a 3 roky, tak mamku nechají i někdy chvilku pracovat a když je nejhůř, tak zajdeme do dětské herny, já už samozřejmě důležitě vybavená notebookem ))

Tak mi držte pěstí

Lucka

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Maruš11
Maruš11 4. 4. 2020

držím pěsti

Odpovědět
Petra H.
Petra H. 25. 1. 2016

Držím moc palce a těším se, že v dubnu nakouknu do obchůdku

Odpovědět
Lucccy
Lucccy 25. 1. 2016

Všem moc děkuji za podporu, určitě budu informovat, jak se daří

Odpovědět
Markeetice
Markeetice 25. 1. 2016

Držím palce, vím, že to není jednoduché. Já osobně měla dva e-shopy. Jeden se moc nedařil od začátku, druhému se celkem vedlo. Měla jsem ho jako přivýdělek, ale časem jsem zjistila, že když odečtu všechny náklady s ním spojené, vydělám si jen pár tisícovek za každodenní 2-3 hodiny práce, takže jsem od toho upustila. Ale držím palce všem, komu to funguje a kdo do toho dávají srdce!

Odpovědět
Lucccy
Lucccy 25. 1. 2016

Tak to mě moc mrzí, no já popravdě zatím nevím, jak to půjde, ale dávám do toho všechno))

hudlenka
hudlenka 25. 1. 2016

držím, držím

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
90 119
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.