Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

gustawka
gustawka
Vloženo 31. 7. 2017
Líbí se mi

HOROSKOPY - Srpen 2017

gustawka
gustawka
Vloženo 31. 7. 2017
Líbí se mi
HOROSKOPY - Srpen 2017

HOROSKOPY - Srpen 2017

Lev: Tento měsíc je pro Vás možností dojít ke štěstí. Přichází vám finance. V práci vás čeká povýšení a nebo změna zaměstnání. Stačí jen odpustit minulost a otevřít dveře přítomnosti. 

Panna: Čeká vás velmi milé posezení s přáteli. Přijdou vám pozitivní zprávy a bude důvod k oslavě. Jen se zbavte strachů a vše půjde správnou cestou.

Váhy: Ukončete minulost. Tato situace vás posílí a dojdete k poznání. Čas pracuje pro vás, zhojí všechny rány a bude zase dobře. Poslechněte svou intuici a jděte dál.

Štír: Právě nastal čas - změnit úhel pohledu. Víte, že to jde i lépe. Zamyslete se, co můžete udělat jinak a prožijte vše správně, tak, jak se má. 

Střelec: Budete se radovat a prázdniny vám dají možnost prožít dobrodružství. Pozitivní myšlení, plodí pozitivní situace a vám, pokud toto pochopíte, svítá na lepší časy.

Kozoroh: Je čas udělat další krok. Moudře jste zvažovali své investice a začíná se vám dařit. Vaše plány se zhotní

Vodnář: čeká vás odměna za tvrdou práci. Dělejte to, co víte, že je pro vás dobré a dále jděte po duchovní cestě. Pro vás nyní vychází slunce za mrakem.

Ryby: Stačí se rozhodnout a vše půjde lépe. Příliš rozebíráte a řešíte. Povolte otěže a přestaňte myslet na problémy. Jen si to zhoršujete. Propusťte zbytečné napětí.

Beran: Odpusťte minulost. Zabouchněte ty vrata za minulostí a už se tam nikdy nevracejte. Odejděte vstříc novému životu. Přestaňte mlátit hlavou do vrat a zkrátka je otevřete.

Býk: zklidněte mysl a informace, které potřebujete vám přijdou v meditacích. Buďte v klidu, smiřte se z minulostí a začněte žít "Tady a Teď" 

Blíženci: Máte před sebou novou a napínavou výzvu. Máte prostředky i znalosti, aby jste ji překonali. Důkladně kontrolujte všechny smlouvy.

Rak: Vášeň a zase vášeň. Dejte jí průchod. Buďte připraveni to pořádně rozjet máte příležitost zažít vzrušení a dobrodružství. 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 15. 6. 2020

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 7. 4. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 31. 3. 2020

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
92 372
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.