Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

AlenaaJana
AlenaaJana
Vloženo 16. 10. 2015
Líbí se mi

Element sexu - 8. díl - Milenec?

AlenaaJana
AlenaaJana
Vloženo 16. 10. 2015
Líbí se mi
Element sexu - 8. díl - Milenec?

Element sexu - 8. díl - Milenec?

Milenec? Představovala sis někdy, jaké by to bylo mít milence? A jaké to vůbec je být milenka? Má to vůbec nějaké výhody nebo je to jen námět na problémy? A co když jsi zrovna bez partnera a nemáš zájem vrhnout se do dalšího vážného vztahu? Je milenec ta nejlepší varianta? 

Tohle bude téma dnešního blogu. Pokud jsi šťastně zadaná a svého partnera bezmezně miluješ a neumíš si představit, že by v tvém životě byl někdo jiný, prosím tě, nečti dále. Tento díl není pro tebe.

Stejně tak není naším úmyslem navádět tě k nevěře, to vůbec ne, takže se zaměříme na variantu, že jsi momentálně bez partnera a to, co aktuálně potřebuješ je, nezávazný vztah spíše založený na sexu.

Právě ses rozvedla, nebo jsi skončila dlouholetý vztah a než se všechno dá dohromady a ty si zase srovnáš priority a to, kdo vlastně seš, máš pocit, že vlastně o žádného muže nestojíš a že jediné, po čem se ti aktuální stýská, je sex.

Máš několik možností, kde si milence najít – přes různé seznamky, po přátelé a známé… Pokud proběhnou vzájemné sympatie, setkávání už nic nebrání…

O čem chceme psát je to, že mít milence může mít blahodárný vliv na tvojí sexualitu.

Milenec by měl být takový muž, který tě rozmazluje a rád experimentuje v posteli. Díky němu máš pocit, že jsi bohyně, krásná, báječná a neskutečně sexy. Protože je to milenec, tak se scházíte za předpokladu, že oba dva máte chuť, náladu a čas a vaše společné fungování není ovlivněno běžnými každodenními starostmi o hypotéku, problémy s dětmi a podobné.

S milencem jsi převážně (někdy jenom) hlavně kvůli sexu a tak díky němu poznáváš i sebe sama a tvoje sebevědomí roste. Pokud máš za sebou ne úplně šťastné chvíle a nepříjemný rozchod, milenec ti dá pocit, že jsi stále žádoucí a že za to stojí.

Abychom tu neříkaly jenom pozitiva na to, jak jste skvělé a báječné mít milence, tak tě zároveň chceme upozornit na to, že pokud je tvůj milenec zadaný a ty se zamiluješ a on nechce na svém vztahu nic měnit, máš problém. Stejně tak, pokud se domluvíte na časech, kdy mu můžeš psát a kdy vůbec (když je zadaný, tak například večery a víkendy jsou tabu), a tobě je smutno, máš problém.

Takže si na začátku polož na otázku, jestli jsi vůbec schopná milenecký vztah mít, jestli by ti vyhovovalo, kdyby tvůj milenec byl zadaný, a jestli by ti vůbec vyhovovalo mít vztah založený hodně na sexu… v podstatě jenom na sexu.

Pokud ano, doporučujeme Ti vybírat si takového milence, který splní tvá tajná přání a se kterým ladíte tak, že se mu odvážíš své touhy povědět. Je velikou chybou spoléhat na to, že on přece ví, co se ti líbí a po čem toužíš… už jsme to probíraly v předchozích dílech. On to neví  a pokud mu to neřekneš, budete zklamaní oba. Pokud mu to nejsi schopná říci do očí, napiš mu dopis, email, nebo i krátkou sms…

PS: Další díl bude o tom, proč některé ženy zkrátka přitahují pořád ty stejné (ne vždycky vhodné) typy mužů. Máte se na co těšit.

PŘEDCHOZÍ DÍLY NAJDETE TADY U NÁS NA PROFILU NEBO U NÁS NA WEBU - http://www.vasepoteseni.cz/vyrobky-v-praxi/blog-element-sexu/

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 1. 7. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 5. 4. 2020

Odpovědět
Amanda
Amanda 2. 11. 2015

Odpovědět
deeana
deeana 19. 10. 2015

My ženy máme často tendence se zamilovávat...takže zadaného milence jedině za předpokladu, že na to tzv. máme. Jinak to bude bolet.

Odpovědět
AlenaaJana
AlenaaJana 20. 10. 2015

Přesně tak))

Skipinka
Skipinka 18. 10. 2015

Opravdu mi to dost chybí, asi si najdu milence

Odpovědět
AlenaaJana
AlenaaJana 20. 10. 2015

Poptejte se po známých a kamarádkách, jestli o někom vhodném nevědí

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
93 894
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.