Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

AlenaaJana
AlenaaJana
Vloženo 4. 10. 2015
Líbí se mi

Element sexu - 6. díl - Sexuální mýty

AlenaaJana
AlenaaJana
Vloženo 4. 10. 2015
Líbí se mi
Element sexu - 6. díl - Sexuální mýty

Element sexu - 6. díl - Sexuální mýty

O odpovědnosti za svůj orgasmus jsme se bavily minule, že by ses o to měla zasloužit víc sama a neházet všechno na svého partnera. A dnešním tématem budou nejčastější sexuální mýty.

Odbudeme si všechna „klišé“ na začátku, abychom se trošku posunuly, co říkáš?

Souhlasíš? Perfektní.

Přeskočíme takové ty, že při přerušované souloži nemůžeš otěhotnět, stejně tak když se miluješ, když máš menstruaci, a když máš neplodné dny… ano? Pokud by tě to přesto zajímalo, dej nám vědět a nějaký díl blogu tomu klidně můžeme věnovat… i když doufáme, že to nebude potřeba. Tady je pár vybraných…

1) Venušiny kuličky jsou erotická pomůcka a vynesou tě do sedmého nebe (tento „mýtus“ ještě víc rozšířily knihy 50 odstínů, kde hlavní hrdinka zažívala po zavedení kuliček bouřlivý orgasmus).  Bouřlivý orgasmus po zavedení je věc takřka nemožná – je to totiž převážně zdravotní pomůcka. Pro ženy po porodu by to měla být samozřejmost. Mají spoustu blahodárných vlivů – nejen, že jsou vhodné pro ženy po porodu, aby se jim vnitřní svaly dostaly do formy, jsou proti inkontinenci, hemeroidům, na lepší držení těla, pomáhají snáze shodit spodní bříško…Jediné, co  je potřeba, pravidelně je nosit. Do posilovny také nestačí, když zajdete jednou za rok, ale pravidelným nošením zlepšíte kondici a stav svých svalů pánevního dna, což pak umožní i lepší prožitek při sexu (tedy laicky řečeno, partnera v sobě více ucítíte. (A on Vás.)

2) S malým kašpárkem se dá hrát velké divadlo  - tahle věta je sporná a vždycky přinášela a přinášet bude rozporuplné reakce. Méně vybaveným pánům nahrávají do karet právě výše zmíněné Venušiny kuličky, ženy, co je pravidelně používají, budou v sobě více cítit i „menší nádobíčka“, a také to, že každá žena má jiné preference na velikosti.

3) Čím větší vibrátor, tím lepší - všechny tyhle tři mýty většinou slýcháme od mužů – a tenhle poslední o vibrátoru je hodně častý, stejně tak jako varianta, že naopak koupí své partnerce nějaký hodně malý (zase z důvodu toho, aby na něj nemuseli žárlit). O tom, jakou velikost si vybrat, si povíme příště.

Znáte nějaké ženské mýty směr k mužům?

Třeba to, že jediná mužská erotogenní zóna je penis?

A naopak, pánové si myslí, že každá žena má erotogenní zónu a musí jí to vzrušovat na prsou? (Pokud i ty patříš mezi ty ženy, které sice prsa mají citlivá, ale mnohem víc se ti líbí, když ti přejede po břiše, nebo zádech, buď naprosto v klidu, takových je nás víc.

A když už tu řešíme erotogenní zóny, nezapomínejme na jednu, kterou ženy mají rády a to MOZEK, že? )

P.S. Příště si tedy povíme o tom, jak si vybrat správně erotickou pomůcku...

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 1. 7. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 5. 4. 2020

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
93 769
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.