Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

AlenaaJana
AlenaaJana
Vloženo 22. 11. 2015
Líbí se mi

Element sexu - 13. díl - Nejčastější sexuální mýty mužů versus erotické pomůcky

AlenaaJana
AlenaaJana
Vloženo 22. 11. 2015
Líbí se mi
Element sexu - 13. díl - Nejčastější sexuální mýty mužů versus erotické pomůcky

Element sexu - 13. díl - Nejčastější sexuální mýty mužů versus erotické pomůcky

Pokračujeme v dalším dílu našeho blogu Element sexu a v předchozích dílech už jsme si probrali sexuální mýty a dnes si probere nejčastější mýty MUŽŮ.

Každý chlap je hračička a miluje jakoukoliv erotickou pomůcku

Milé dámy, budete překvapené, ale není to tak. Skoro to vypadá, že se muži rozdělují na dvě skupiny: ti, co jsou hraví a erotické pomůcky přivítají a ta druhá je: jsem nesmělý a bojím se… taky možná trochu žárlím. Pokud máte doma příslušníka druhé skupiny a přitom byste si chtěla hrát, jděte na to pomalu a hlavně myslete na pozitivní motivaci. Ukažte mu, jak Vás rozpaluje dotyk vibrací, nebo i umělého kamaráda a tím že vy jste maximálně natěšená, uděláte pomyšlení i jemu.

Chlapi jsou hravější než ženy

Taky to není zcela pravda. Ano, mají pro to větší předpoklady, ale i tak si myslíme, že ženy mají větší fantazii. Pokud vymyslíte zpestření vašeho intimního života, jděte na partnera pomalu. Málokterý muž ocení, když se na něj vrhnete v předsíni, po návratu domů, spoutáte ho a zavřete do ložnice, zatím co vy se jdete krášlit do koupelny v rámci hesla: „ Kdo si počká, ten se dočká a víc si toho váží.“

Na vibrátor se nežárlí

Holky, žárlí! Opravdu na něj ti naši chlapi žárlí. Mají tak trošku pocit, že už je nepotřebujeme a že oni už nás neuspokojí. Toto je na nás, abychom jim vysvětlily, že vibrátor je fajn, když živý těšitel není v dosahu, nebo je unaven, ale že nad živého (samozřejmě, že toho našeho, neb je jediným mužem ve vesmíru J ) prostě není.

Sexy prádlo miluje každý muž, ale vypadá dobře jen na štíhlých dívkách

Další nepravda. Pokud máte sem tam kilčo navíc, neznamená to, že sexy prádlo pro Vás není. Naopak! Jen se vyhněte šňůrkovým modelům, které by se mohly nepříjemně zařezávat. Ale taková poloprůhledná košilka těšně pod zadeček- ta sluší každé. A holky, ať už drobné, či větší, uvědomte si jednu zásadní věc… pokud Vás partner má rád, tak Vás má rád takovou jakou jste, tak toho využijte a jestli miluje Váš větší zadeček, naservírujte mu ho „na stříbrném podnosu“.

Znáte Vy nějaký nějaký jiný? Setkali jste se s něčím takovým někdy?

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 1. 7. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 5. 4. 2020

zajímavé

Odpovědět
Kvetka
Kvetka 11. 7. 2019

Myslím si, že ženy sů oveľa odvážnejšie ako muži i keď sa tak netvária. A prádlo asi tiež viac vzrušuje ženy. Muži nás majú radšej bez prádla. Rozhodne pekné veci mám zo superlove

Odpovědět
Terez1112
Terez1112 21. 6. 2019

Keď sa obaja poznajú, tak už vedia čo by ten druhý rád vyzkúšal alebo čo by už bolo veľa. Je fajn sadnúť si s vínkom k netu a mrknúť napr. na superlove a společne vybrať či už hračku alebo prádlo..

Odpovědět
Kvetka
Kvetka 20. 6. 2019

Priateľ žiarlil i na vybrátor keď som mu povedala, že ho mám. .. Potom sme prikúpili pár hračiek i jemu a už bolo po žiarlivosti a v spálni sme boli oveľa častejšie

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
93 894
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.