Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

AlenaaJana
AlenaaJana
Vloženo 6. 11. 2015
Líbí se mi

Element sexu - 11.díl - Jak oživit partnerský vztah

AlenaaJana
AlenaaJana
Vloženo 6. 11. 2015
Líbí se mi
Element sexu - 11.díl - Jak oživit partnerský vztah

Element sexu - 11.díl - Jak oživit partnerský vztah

V minulém díle jsme Vám slíbili, že malinko zvolníme a začneme pomalu. Dnes o tom, jak oživit partnerský vztah. Žádné složitosti nehledejte, stačí chtít a začít spolu víc komunikovat.

Nejčastější „zabijáci“ uspokojujícího sexuálního života?

Dávno už Váš sexuální život není co býval? Vášeň, co jste s partnerem zažívala, se po společných letech vytratila? Už Vás ničím nepřekvapuje? Sex probíhá jednou za čas a spíš tak z povinnosti nebo si poslední sex ani nepamatujete? Vzrušuje Vás ještě Váš partner? Pokud jste si na některou z otázek odpověděla „ne“, je ten nejvyšší čas vzít pomyslné otěže do Vašich rukou.

Problémem mnoha žen je nedostatečná aktivita. Přála byste si, aby Váš partner se stal romantickým a citlivým a zároveň vášnivým a dominantním mužem, který se Vás bez řečí zmocní (a samozřejmě uspokojivě uspokojí). Nejen, že chcete nemožné, ale zásadní otázka je: co pro to děláte Vy? Pokud něco chcete, musíte si o to nejen říct, ale zároveň začít i jednat.

2) Čím začít? Modelová situace - několikateleté manželství/ vztah s většími dětmi..

Pokud nevíte, čím začít, začněte u sebe. Žena by především měla být ženou a využít svých ženských zbraní. Kdy jste si naposledy udělala radost? Kdy jste byla na masáži, kosmetice či u kadeřníka? A nevymlouvejte se na peníze, spoustu relaxačních zážitků si můžete dopřát i v teple svého domova (i když pokud se o Vás stará někdo jiný, je to rozhodně pohodlnější).

Můžete se domluvit s kamarádkou a udělat si např. zkrášlovací odpoledne, když budete sama doma. Když se budete totiž cítit odpočinutější, krásnější, budete se cítit také sebevědomější, což Vaše okolí jistě ocení. Nemusíte ani zhubnout 20 kg, abyste si mohla připadat sexy. Pokud máte nějaké to kilo navíc, naučte se ho nosit a mít ráda.

3) Co dál?

Jedno moudro praví, že nejlepší make-up je úsměv a my s tím naprosto souhlasíme. Dobrá nálada, zdravé sebevědomí, přiměřená péče o Váš zevnějšek – tohle všechno dělá divy. Dovolte si experimentovat i s oblečením. Kdy jste například měla naposledy něco s výstřihem? Říkáte si, že jste na to moc (doplňte si podle svého – stará, mladá, hubená, tlustá…). A kdo to určuje?

Nejste na sebe trošku moc přísná? Buďte na sebe trošku hodnější, protože budeme přitvrzovat. Jsme přesvědčené, že Vaší změny (jak zevnějšku, tak v oblékání, zvlášť budete-li teď víc provokativní) si Váš partner všimne a možná začne i žárlit. Teď je to na Vás, abyste mu dala najevo, že je to i kvůli němu, že se mu chcete líbit.

4) Jaké konkrétní tipy bychom Vám doporučily?

Je těžké dávat všeobecné rady pro všechny, v podstatě je na Vás, abyste to zjistila (pokud to ještě nevíte, co má Váš partner rád a co ho vzrušuje). Někdo je na hezké prádlo, boty na podpatku, někdo chce být sveden, někdo zase musí být lovec, někomu stačí uvařit dobré jídlo…

Doporučujeme, abyste spolu začali o „těhle“ věcech také komunikovat. Pokud si netroufáte zeptat se osobně, využijte vymoženosti moderní technologie – napište partnerovi sms, email nebo buďte trošku „klasici“ a napište mu dopis. Ujasněte si také Vy sama, co Vám by se líbilo, co by Vás vzrušovalo a řekněte si o to. Pak už nezbývá než zkoušet, hrát si a užívat si.

 

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 1. 7. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 5. 4. 2020

Odpovědět
avatar
Anita Krkočková 13. 6. 2018

Super článek, možná si z něho nechám poradit Jinak, jsem zastánce erotických pomůcek. Já nakupuji ráda na https://www.eroticsexshop.cz/ ale samozřejmě si můžete vyhledat jiný e-shop s takovou tématikou

Odpovědět
Siraellen
Siraellen 16. 1. 2017

Možností je mnoho

Odpovědět
gustawka
gustawka 9. 11. 2015

super

Odpovědět
AlenaaJana
AlenaaJana 9. 11. 2015

díky

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
93 827
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.