Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

AlenaaJana
AlenaaJana
Vloženo 2. 11. 2015
Líbí se mi

Element sexu - 10. díl - Trocha rekapitulace

AlenaaJana
AlenaaJana
Vloženo 2. 11. 2015
Líbí se mi
Element sexu - 10. díl - Trocha rekapitulace

Element sexu - 10. díl - Trocha rekapitulace

Milá ženo, dnešní díl blogu je takový zvláštní, máme totiž za sebou prvních deset pokračování a rozhodně nekončíme, naopak teprve se rozjíždíme. A protože opakování je matka moudrosti (jako je skleróza matka turistiky), zrekapitulujeme si malinko, o čem všem sis mohla přečíst a jestli s námi děláš pokroky a nad čím ses minimálně ve svém životě mohla zamyslet a něco změnit.

Jak už Ti říkáme od začátku, to jestli je potřeba něco v Tvém životě změnit, si určuješ jen a jen Ty. Nikdo nemá právo ti říkat, co děláš špatně, nebo co bys podle něj /či ní, měla dělat jinak. Je to Tvůj život a všechna rozhodnutí jsou jen a jen Tvoje. Na tohle pamatuj, prosím, ve všech oblastech svého života, nejen v téhle sexuální.

Začaly jsme pozvolna tím, že jsme Ti řekly, že existuje „jakási“  Maslowova pyramida, kde možná překvapivě je sexualita AŽ na prvním místě.  Pokud ti tenhle díl unikl, doporučujeme se k němu vrátit.  Pokračovaly jsme dál o tom, jak vlastně sama se sebou komunikovat, jaké „SPRÁVNÉ“ věty o sobě používat (např. jak nahradit – jsem blbá, tlustá…a další lichotivá slova – jsem zkrátka dnes méně dokonalá). Další díl byl o tom, že zásadní je přijmout vlastní odpovědnost za svou sexualitu a nenechávat to jen na partnerovi, pokud mu totiž neřekneš, co se ti líbí, on to nemůže vědět (i když Tě zná, může odhadovat…). Od přijetí vlastní sexuality už zbývá jen kousek k přijetí, o tom, jak to udělat, jsme Ti také psaly a to konkrétně v  5.dílu. V dalším jsme bořily sexuální mýty a to jsme určitě nezmínily všechny, je jich mnohem víc a my naopak doufáme, že brzy nebudou žádné, nebo že to budou opravdu mýty v pravém slova smyslu (ve stylu Staré řecké báje a pověsti a budeme se jim jen smát... a s realitou nebudou mít nic společného).

Další velmi provokativní téma bylo „vibrátor“, zda ano či ne, proč si ho pořizovat či nepořizovat (připomenu to, co na začátku, jestli ho máš nebo nemáš, rozhodně nenaznačuje nic o tobě, jsou ženy, které si rády hrají a jsou takové, co je to zas až tak nebaví… ta správná otázka je, zda to chceš zkusit a zda toho chceš o sobě víc zjistit).

Rozbouřily jsme vody dalším dílem, kde jsme probíraly „MILENCE“, a protože my obě jsme realistky, nebyla to jenom pozitiva, ale upozorňovaly jsme tě i na méně veselé stránky, které tímhle vztahem mohou nastat, je dobré je mít na začátku na paměti a rovnou si říct, zda na to máš či to není pro tebe (ušetříš si tím dost starostí, věř nám, životní zkušenosti) a v 9. (předposledním) dílu jsme ti objasnily, proč třeba zrovna Ty přitahuješ pořád ty stejné typy mužů. Proč se točíš v bludném kruhu a nevíš, kde je problém… čím to je, a my jsme ti ukázaly, že to jediné pojítko najdeš jen a jen v sobě.

Blahopřejeme ti, pokud tuhle cestu (někdy náročnou , někdy snadnou) jdeš s námi a vidíš pokroky.  

Držíme ti moc palce a za nás za obě Ti přejeme, ať jsi spokojenější a šťastnější ve všech oblastech Tvého života, ať se máš víc a víc ráda, lépe se znáš a znáš i tak své silné i slabé stránky a dokážeš tak s nimi pracovat.  Uvidíš, že tvé „sexuální“ sebevědomí se projeví i na tvém sebevědomí v dalších aspektech osobního a hlavně i pracovního života. A věříme, že sama pochopíš, že Tvá sexualita je opravdu na 1.stupni Maslowovy pyramidy potřeb a proto je potřeba jí věnovat velkou pozornost.

 

Těšíme se na další díly s Tebou… a příští týden startujeme ten 11.díl. A protože po každé „práci“ je potřeba si odpočinout, v dalším díle malinko odlehčíme a povíme si tipy a „triky“, jak si můžeš zpestřit partnerský život snadno a rychle…

 

PS: PŘIPOMÍNÁME, ŽE MÁME PRO TEBE DÁREK A TO 20% SLEVU NA NÁKUP  V NAŠEM ESHOPU www.vasepoteseni.cz (nevztahuje se na dopravu). 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 1. 7. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 5. 4. 2020

super,

Odpovědět
Siraellen
Siraellen 16. 1. 2017

Bezva

Odpovědět
Skipinka
Skipinka 3. 11. 2015

Děkuji za zajímavé články a musím říci,že opravdu pomáhá více se zaměřit na sebe a své potřeby.Každá žena je svým způsobem krásná,jen je třeba to umět vyzdvyhnout.

Odpovědět
AlenaaJana
AlenaaJana 3. 11. 2015

My děkujeme za zpětnou vazbu. Každá žena je taková, jaká si ona myslí, že je..Jako je nádherný citát - Když si myslíte, že jste vítězové, tak jste, když si myslíte, že jste poražení, tak jimi jste. Všechno je to jen a jen v naší hlavě)).

Amanda
Amanda 2. 11. 2015

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
93 895
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.