Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Yso
Yso
Vloženo 27. 2. 2016
Líbí se mi

Dcera visí na internetu

Yso
Yso
Vloženo 27. 2. 2016
Líbí se mi
Dcera visí na internetu

Dcera visí na internetu

Dcera visí na internetu

Je sobota a mám dopředu jasno, co chci dopoledne dělat. K notebooku jsem usedla hned ráno, kolem sedmé. Chtěla jsem během dopoledne dodělat fotoknihu, mrknout na web, napsat článek na Ženy s.r.o. a udělat si pořádek v papírech za loňský rok. Chtěla jsem se podívat na nějaké start-upy, nasbírat informace a zkušenosti k podnikání.

Teď je 12:02 a stihla jsem tak akorát dodělat tu knihu (asi za půl hodiny) a jinak nic. Z webů a článků jsem se dostala na video ze staré přednášky investora Ondřeje Bartoše, která byla asi na 2 hodiny a už jsem neudělala nic jiného. Každopádně to mělo pro mě přínos, hodně inspirativních myšlenek, podnětů, že jsem si asi po půl hodině začala psát i poznámky. Jako za starých časů na přednáškách, je mi pětačtyřicet.

Často spílám dceři, že visí na internetu hodiny a nic nedělá, nelíbí se mi dnešní trend „závislosti“ na webu, ale občas tomu také podlehnu. Dnešní sobota je toho dokladem. Našla jsem ale tolik zajímavého a inspirativního čtení, že jsem se od toho nemohla odtrhnout.

Když se na to koneckonců podívám reálně, tak to mělo pozitivní dopad i na mé dnešní cíle. Jak jsem začala psát tento blog, tak se mi to dopoledne zdálo celkem promarněné. Když jsem ale u konce psaní, tak už to vidím lépe. Fotokniha je hotová, weby jsem prošla (a důkladně!) a přece jen vznikl i článek na Ženy s.r.o. Papíry počkají, nemají nožičky. Takže jsem toho dnes zvládla docela dost, ze 4 věcí jsem zvládla 3. Takže jsem v poho!

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Maruš11
Maruš11 4. 4. 2020

achjo

Odpovědět
gustawka
gustawka 27. 2. 2016

Asi tak jako kazdy

Odpovědět
Glady
Glady 27. 2. 2016

taky podléhám

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 27. 2. 2016

já mám zase teď období, kdy mě internet nebaví...jsem tu spíš ze zvyku, mrknu, kde se co stalo a už zase pádím jinam...buď něco dělat nebo odpočívat s knížkou...

Odpovědět
Yso
Yso 27. 2. 2016

je to žrout času a je ho potřeba držet pod kontrolou.

benca
benca 27. 2. 2016

prechadzka

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
90 342
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.