Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Zlata
Zlata
Vloženo 4. 2. 2020
Líbí se mi

Co dělám pro svojí krásu a zdraví

Zlata
Zlata
Vloženo 4. 2. 2020
Líbí se mi
Co dělám pro svojí krásu a zdraví

Co dělám pro svojí krásu a zdraví

 

Jak být krásnější a zdravější je moje velké téma. Všeobecně si myslím, že to je téma, které u nás žen společně se vztahy naprosto dominuje. A je to dobře.

 

Protože skrze naše tělo které když je zdravé a krásné, tak se dějí věci, protože cítíme mnohem více sebevědomí, štěstí a vůbec tak do našeho života snadněji proudí úspěch.

 

A já jsem s váma dneska chtěla sdílet kousek ze své cesty, která dělá moje tělo zdravější a krásnější a já tak díky tomu můžu jít po cestě, kdy žiju nejlepší verzi sebe sama.

 

První a zásadní věc, kterou mám ve svém životě nastavenou, je moje denní praxe.

 

Říkám jí “duchovní praxe”, ale vlastně je i dost fyzická. Občas se mě lidi ptají, co dělám, když vstávám skoro každé ráno v 5 hod. A já odpovídám “svojí praxi” A není to nic jiného, než cvičení, programování, meditace, péče o svoje tělo a krásu v koupelně

 

Máte nějaký svůj denní rituál, nějakou svojí praxi? Možná to tak nenazýváte, ale už to přímo děláte pokud ano, tak já vás v tom max. podporuju a vybízím k pravidelnosti a prohloubení.

 

Druhá věc, a také dost zásadní, která pomáhá především k mojí kráse jsou Ženy ve spojení.

 

Už když jsme loni s Katuškou s touto myšlenkou přišly, vnímala jsem, že je důležité, abychom se ženským tématům věnovaly. Ale že to bude mít až takový - POZITIVNÍ - dopad na můj život jsem nečekala.

 

Být se ženami v kontaktu, bez soupeření, dramat a intrik mi dává tolik síly a sebevědomí, které přispívají k mému skoro až dennodennímu štěstí. Proto vás zvu také, ať se připojíte k nějakému ženskému společenství, kde můžete kultivovat svojí krásu a ženskost.

 

 
 
 

 

Jednak se otevírají různá témata a my na ně můžeme získávat nový pohled. Když o věcech mluvíme s dalšími ženami, zvědomujeme si, čemu věříme. A hlavně se vyzpovídáme tam, kde to dává smysl a zbytečně nezahlcujeme své muže. Zároveň si poskytujeme kvalitní zpětnou vazbu.

 

Víte, kolikrát jsme si s Katuškou navzájem pěkně vyčinily, co říkáme jedna nebo druhá za nesmysly?

 

Pro mě jsou Ženy ve spojení nekonečná výživa a bezpečný prostor pro naše uzdravování a růst.

 

Když píšu tento článek, říkám si, jak vlastně popisuju téma zdraví a krásy skrze spojení sama se sebou (moje denní praxe) a spojení s ženami (Ženy ve spojení). Takže milé ženy, jak jste na tom? Cítíte se zdravé a krásné? A jak si toto budujete?

 

Já věřím tomu, že je to zkrátka o práci - péči a lásce. Jasně, vypadat skvěle ve 20 není takový problém jako ve 30, 40, 50, 60… teď je to na nás <3

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 20. 5. 2020

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 5. 2. 2020

Prima článek

Odpovědět
Kahomar
Kahomar 5. 2. 2020

hezky sepsané

Odpovědět
lemur
lemur 5. 2. 2020

Pěkný článek.

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
98 129
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.