Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

trenér motivace a změny
trenér motivace a změny
Vloženo 18. 1. 2016
Líbí se mi

Být štíhlá je volba - 1. díl

trenér motivace a změny
trenér motivace a změny
Vloženo 18. 1. 2016
Líbí se mi
Být štíhlá je volba - 1. díl

Být štíhlá je volba - 1. díl

Aneb Dynamická, Podmanivá a Motivující Cesta k Vysněnému tělu

 

“Jsem teď viděla tuhle skvělou dietu. Začínám s ní hned v pondělí!”

“Já držím tuhle (ukazuje časopis), taky není špatná.”

“Jóóó? A funguje?”

“No jasně, vůbec nejíš, ale to ti neva, protože můžeš pít.”

“U týhle diety můžeš pít? Tak to je nejvíc super, do toho jdu!”Od chvíle, kdy se mi podařilo rozjet Strollering®, jsem toužila v ženách probudit vnitřní motivaci a podporovat je v plnění si svých snů a přání. Pomáhat jim objevit v sobě ženu, která bude zkrátka zářit.

 

A protože Strollering® je hlavně o pohybu, tak jsem toužila k tomu všemu přidat i způsob, jak ženám pomoci zhubnout a začít už konečně milovat své tělo, což je pro spoustu žen veliké téma.

 

Od chvíle, kdy Strollering® vznikl, za mnou začaly chodit ženy/maminky, které se svým tělem nebyly úplně spokojené, ba naopak. Pohled do zrcadla je spíše ničil, než cokoliv jiného, a nejpohodlněji se cítily v kalhotách a tričku, které nosily stále dokola. Taky, co si budeme povídat, vyšvihnout se na pískoviště, vyžaduje poměrně dost energie, které je na mateřské často poskrovnu…

 

A tak jsem se tenkrát plná nadšení rozhodla: ano - nejenže budu ženy s láskou pérovat v parku u kočárku, ale budu je i doprovázet na jejich cestě za vysněnou postavou, za tím jedinečným pocitem cítím se krásná a sexy,.... a to klidně i v teplákách na hřišti.

 

Bylo to lehké jako facka… ke Strolleringu tedy přidám nutriční poradenství a zdravou výživu… Někde uvnitř jsem ale cítila něco divného… jakýsi strach? Obavu? Sama jsem totiž nikdy nebyla reklama na zdravou výživu. Miluji knedlíky, pivo a čokoládu, a miluji spoustu dalších neřestí… (chi)

 

Žila jsem v domnění, že jakmile si kurz udělám, obavy a veškeré strachy se rozplynou… Nepopsatelně jsem se těšila, jak se vše naučím, budu tomu konečně rozumět a budu své poznatky předávat dál.

 

Nevím, zda jsem si vybrala špatný kurz nebo co, ale měla jsem pocit, že jsem opět v klasické škole, kde mám jasně nalajnované postupy, pravidla a doporučení, co a jak se musí dělat... Takže jsem to zase jednou vydržela a získala tak Rekvalifikaci Poradce pro výživu dokonce s akreditací.

 

Přišla jsem domů a čekala, kdy ty mé obavy tedy zmizí... Mám přeci ten papír!!! Tady to mám černé na bílém, jsem poradce pro výživu, halóóó… Už jako vím, jak se to všechno dělááá. 

 

Zkusila jsem tedy hned několika maminkám sestavit stravovací plán tak, jak by se mělo, ale uvnitř sebe jsem se cítila stále divně, neúplně… nepravdivě? Nevím… Ten divný pocit tady ve středu mého těla trval dál a řekla bych, že se dokonce i o něco zvětšil…

 

Když jsem jela podle těch naučených postupů a tabulek, nedokázala jsem se na tyto ženy napojit. Ale hlavně jsem měla pocit, že předepsaným jídelníčkem, který se musí VY-DRŽET, se toho zase tak moc nezmění… A ještě docela zásadní věc k tomu všemu byla, že já osobně jsem právě nikdy takový stravovací plán ne-vydržela, NIKDY! No a teď mám radit ostatním ženám??

 

Můj strach a nejistoty rostly dál až dosáhly svého vrcholu a já se propadla do jakéhosi stavu prohry.... A tak jsem to celé slavné HUBNUTÍ nechala být.

 

Až jednou… 

 

konec prvního dílu

http://web.strollering.cz/bestseller-v-oblasti-hubnuti/

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 30. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 4. 4. 2020

super

Odpovědět
benca
benca 18. 1. 2016

ano je to volba, cely zivot je o volbe, je to rozhodnutie

Odpovědět
Amanda
Amanda 18. 1. 2016

Jo, jdu si dát čokoládu

Odpovědět
trenér motivace a změny

Jóóóó JÁ TAKY Edita

megan1
megan1 18. 1. 2016

Být štíhlá je volba..jak kdy..jde o to respektovat svoje limity..a nepropadnout přehnanému hubnutí jen protože je ideál mít 180 cm a k tomu sotva 50 kilo..

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
90 967
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.