Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Kateřina Hanáková
Kateřina Hanáková
Vloženo 14. 7. 2019
Líbí se mi

Bylinky, které přitáhnou do života hojnost

Kateřina Hanáková
Kateřina Hanáková
Vloženo 14. 7. 2019
Líbí se mi
Bylinky, které přitáhnou do života hojnost

Bylinky, které přitáhnou do života hojnost

Už od pradávna se lidé snažili pomocí různých magických formulek a amuletů přitáhnout nejen lásku, ale i peníze a hojnost. Někomu to fungovalo, jinému ne a někdo si dodnes myslí, že to je spíš taková mentální podpora mysli, která začne díky těmto kouzlům pracovat na splnění vašich přání.

Bylinek, které se pro tyto účely hodí, je opravdu hodně, proto jsem vybrala ty nejznámější a nejlépe pro nás dostupné. Pojďme se podívat, které bylinky nám pomůžou přilákat hojnost do našich domovů a peněženek. Je už na každém, zda magických vlastností bylinek využije či nikoliv.

Asi nejznámější a pro rituály hojnosti, peněz a štěstí nejvíce používaný je mech, a to jakákoli jeho odrůda.

Jedna starodávná kniha tvrdí, že mech sundaný z náhrobního kamene a nošený v kapse je zdrojem mimořádného štěstí i peněz. Známé je využití mechu v pytlíčcích a amuletech či jeho nošení v peněžence.

Pro nás asi nejlépe dostupná bylinka hojnosti je bazalka. Hojně ji využíváme v kuchyni, zdobí naše okenní truhlíky. Málokdo už ale ví, že bazalka přináší svému nositeli bohatství. Takže určitě je fajn mít u sebe lístek bazalky. Dokonce, pokud se ponechá v pokladně či na prahu dveří, tak tak vám přinese úspěch v obchodě.

Mezi další domácí bylinky patří rozhodně majoránka, která, dá-li se zoufalému člověku, přinese mu štěstí a je skvělé ji použít právě do směsí a sáčků pro přivolání peněz.

Pokud si chcete sami takový sáček na přilákání hojnosti vyrobit, doporučuji tak nejlépe učinit právě o novoluní či při dorůstajícím měsíci, aby vaše hojnost krásně rostla.

Vyberte si nejlépe zelenou či zlatou látku, protože tyto přitahují peníze, a dejte si do nich směs výše zmíněných bylinek: mech, bazalku, majoránku a určitě můžete přidat i další „vábící“ bylinky, jako například dub letní, heřmánek pravý, kapradiny, myrtu obecnou, oves setý, révu vinnou, sporýš lékařský, šalvěj nebo zázvor.

Při sestavování směsi a při plnění vámi vybraného pytlíčku nezapomeňte po celou dobu myslet na váš záměr hojnosti! A pak už jen noste pytlík či sáček při sobě a dovolte hojnosti vstoupit do vašeho života.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 28. 5. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 26. 3. 2020

Odpovědět
lemur
lemur 19. 7. 2019

Já mám ráda bazalku.

Odpovědět
Kateřina Hanáková
Kateřina Hanáková 19. 7. 2019

hudlenka
hudlenka 14. 7. 2019

já miluji bazalku - domácí chleba s domácím (nebo farmářským) máslem a na to lístečky bazalky - mňam, zrovna jsem to měla včera k večeři

Odpovědět
KamilaK
KamilaK 14. 7. 2019

já jsem přes majoránku - už mi venku pěkně roste

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
93 895
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.