Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Iva Terapeutka Kartářka
Iva Terapeutka Kartářka
Vloženo 2. 9. 2014
Líbí se mi

Andělská předpověď na září

Iva Terapeutka Kartářka
Iva Terapeutka Kartářka
Vloženo 2. 9. 2014
Líbí se mi
Andělská předpověď na září

Andělská předpověď na září

Neignorujte vzkazy od andělů!

Tato předpověď je specifická tím, že je zaměřená na vzkazy, které posílají andělé jednotlivým znamením. Berte ji informativně a zamyslete se také nad tím, zda na daném vzkazu pro Vaše znamení není třeba kus pravdy a neměla byste v září na svém životě něco změnit. 

Beran
Starejte se o své energie, protože jste citlivá duše a pohlcujete strach a bolest jiných lidí. Požádejte zejména Archanděla Michaela, aby Vám pomohl vyčistit energii. Vyražte si do přírody, která Vám pomůže Vaši vyvážit. Budete se pak cítit mnohem klidnější, pokud to uděláte.

Býk
Věřte svým nápadům, které jsou božsky vedeny a chtějí být sdíleny s ostatními. Vykročte vpřed s odvahou a důvěrou, protože andělé Vás budou podporovat na každém kroku. Jste opravdu na správné cestě. Nastavte si cíle pro sebe s vědomím, že jste připraven(a) na novou etapu Vašeho života.

Blíženci
Bude důležité, abyste splnil(a) veškeré závazky, které vytvoříte a to zejména vůči sobě. Pokuste se nechat minulost minulostí a vykročte kupředu. Požádejte anděly, aby Vám pomohli uzavřít minulost jednou provždy. Obavy jsou sice přirozenou součástí lidského bytí, ale nemusíte je tolik poslouchat.

Rak
Můžete zaznamenat, že se Vám do života vrátí staré smutky. Uvědomte si, jestliže tato situace nastane, že tuto bolest pustíte a otevřete se lásce. Nikdy nebudete sami. Jsou tu pro Vás andělé, kteří Vám posílají uklidňující energie. 

Lev 
Modlete se ke svým andělům, žádejte je o pomoc a nepochybujte o tom, že Vaše přání vyplní. Tento měsíc budou schopni Vám splnit určitá Vaše přání. Naslouchejte Vašemu vnitřnímu hlasu a sledujte znamení, která  Vám andělé posílají posouvejte se odvážně v životě dopředu.

Panna
Nedovolte minulosti, aby Vás zastavila na cestě k pokroku a tak ve splnění Vašich snů. Neexistuje něco jako selhání, ale jedná se pouze o lekci. Takže berte vše jako lekci a pusťte se do práce s vědomím, že tento okamžik je dárek pro Vás a bude jen na Vás, co s ním uděláte. 

Váhy
Tento měsíc se můžete cítit přecitlivěle, proto bude dobré se o sebe sama zvýšeně starat a učinit něco pro pročištění energie. Pokuste se uzemnit. Když to uděláte, tak se Vám můžete stát, že zjistíte, že zmatek je nahrazen jasnou odpovědí.

Štír
Dobře si rozvrhněte svůj čas a zamyslete se nad tím, jak svůj čas a s kým chcete strávit. Položte si i otázku, zda to, co právě děláte, je skutečně Vašeho přání. Jestli lidé kolem Vás mají na Vás a Váš život pozitivní vliv. Jestli odpověď bude znít "ano", pak je to skvělé. Pokud bude odpověď "ne", tak se na své situace snažte něco změnit. Zasloužíte si lepší život.

Střelec
Tento měsíc více sledujte vlastní instinkty. Ne každý bude souhlasit s rozhodnutími, která provedete, ale nepotřebujete ničí souhlas. Andělé Vás podporují na Vaší jedinečné cestě a jsou zde, aby Vám pomohli jak to bude jen možné. 

Kozoroh 
Můžete se cítit zavalen(a) všemi těmi povinnosti, ale svůj závod vyhrajete. Nedívejte se příliš dopředu, soustřeďte se na přítomnost - na přítomný okamžik a postupujte krok po krůčku vpřed. Než se nadějete, tak to, co se zdálo jako velká překážka, tak najednou může být za Vámi. 

Vodnář 
Září není měsíc na to, abyste se schovával(a). Je čas na to, abyste byl(a) viděn(a) a zazářil(a). Nemusíte se být někým, kým nejste. Jste dokonalá bytost taková jaká jste. Přijměte tuto pravdu a přestaňte se porovnávat s druhými. 

Ryby
Uvědomte si, jakou sílu mají Vaše myšlenky. Máte v sobě magickou energii a je na čase ji začít používat. Zamřte se na to, co si přejete. Vzdejte se veškerých starostí a pak se začnou dít zázraky, kdy se Vaše přání začnou v reálném životě zhmotňovat. 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 3. 7. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 6. 4. 2020

Odpovědět
Miška optimistka
Miška optimistka 22. 3. 2015

Odpovědět
Siraellen
Siraellen 16. 9. 2014

velice dobré

Odpovědět
vcelka
vcelka 8. 9. 2014

Celkem trefa pro ryby...díky

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
94 733
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.