Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Bohulinka
Bohulinka
Vloženo 23. 1. 2017
Líbí se mi

Andělé všude, kam se podíváš

Bohulinka
Bohulinka
Vloženo 23. 1. 2017
Líbí se mi
Andělé všude, kam se podíváš

Andělé všude, kam se podíváš

Když o tom přemýšlím, je to úleva. Vědět (nebo věřit), že jsou stále s námi. Źe nás ani na vteřinu neopustí a neopustili. Ano, andělé. 

 

V těžkých chvílích jsem nalezla útěchu ve spirituálních knihách od Doreen Virtue. A znovu se v průběhu těch 10 let k nim vracím. Když je mi těžko, ale i prostě jen tak. Napadlo mě, že by možná některá z Vás toužila si knihu od této autorky zakoupit a neví jak začít. Dovolila bych si napsat tedy takovou minirecenzi na svou sbírku. Obsah knihy si asi přečtete v tiráži, tak spíš napíši své pocity. Některé jsou prostě bestofky a na jiné sedá prach. Nevím, zda jsou všechny stále v prodeji, ale mysím si, že se dají dobře sehnat na bazarech. 

Nejbližší je mi asi kniha Léčení s Anděly. Znovu se k vybraným pasážím vracím. Je tam i poměrně dost afirmací. 

 

Další knihou, které bych přiřadila tu pomyslnou dvojku je Andělská medicína. Je to o cestě D.V. na ostrov Santorini. Pokaždé, když knihu čtu, strasně toužím tam být a poznat krásy tohohle místa. Obsah je hodně věnovaný minulému životu a léčitelství autorky. Přiznávám, že ne všechny kapitoly se dobře čtou, kniha je také větší a těžší - ale ten obrázek, jen se na něj podívám a je mi líp.

 

Zázraky archanděla Michaela bych řadila k těm, co mě zaujaly víc a vracím se k ní, kdykoli mě něco fyzického trápí. Uklidňuje mě myšlenka, že modlidba či afirmace pomohla tolika lidem. 

Obdobný vztah mám asi ke knize Andělé, kteří pomáhají. Jsou to vpodstatě příběhy lidí o setkáních s anděly, dané do sborníku. A taktéž poselství andělů, tam je výhoda maličké knihy, kterou si můžete vzít na cesty. 

Léčení s vílami je trošičku jiné. Doporučuji všem, co jsou zklamáni vztahem, rozchodem. Je to cesta D.V. k lásce a jejímu současnému manželovi. Vždy mi dodá víru v to, že každý má svou spřízněnou duši. 

 

Knihy Bohyně a Andělé a Mořské panny jsem četla. Bohužel se k nim nějak nevracím, už moc nevím o čem byli. Zvlášť mořské panny jsou prostě tak strašlivě neuvěřitelné, že už bych si ani jednou znovu nekoupila. Stejně jako poslové světla. Tato knihy znovu opakuje co bylo v knize první, tedy léčení s anděly. 

 

Poslední zakoupená kniha se jmenuje Marie, královna andělů. Dávám si tak nějak stranou výčtu. Je trošičku jiná. Přijde mi hodně spjatá s křesťanstvím, ačkoli někdo jiný to může cítit zase jinak. Líbí se mi, vracím se k ní, ale přijde mi trošku z jiného "pytle", zvlášť, když zážitky setkání s pannou Marií nejsou osobními zkušenostmi autorky. 

Máte Vy svou oblíbenou? Napište mi, která to je a pokud o ní nevím tak si ráda rozšířím sbírku.

 

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 19. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 1. 4. 2020

Odpovědět
Glady
Glady 26. 1. 2017

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 24. 1. 2017

včera jsem se stavila v naší Květince a tam zase měli plno andílků keramických a různých

Odpovědět
TerezaZlin
TerezaZlin 23. 1. 2017

to bych si početla..

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
92 521
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.