Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Líbí se mi

Zkusila jsem lázně v pytlíku! Jaké to bylo?

Líbí se mi
Zkusila jsem lázně v pytlíku! Jaké to bylo?

Zkusila jsem lázně v pytlíku! Jaké to bylo?

Jsem koupací typ. Doma mám velkou vanu, kterou jsem si vysnila, kolem ní svíčky a všechno možné do koupele – sůl, balistiky, pěny… Takže když přišla kolegyně Jitka do redakce s tím, že má pro jednu z nás k otestování balíček rašelinových koupelí, které slibují doslova lázeňský zážitek, neváhala jsem. Vždyť kdo, když ne já???

K vyzkoušení jsem dostala tři varianty – čistou rašelinu, s jasmínem a s cedrovým dřevem. První jsem se vrhla na jasmín. Balení je v sáčku, který je perforovaný a v pohodě jsem ho jen rukou otevřela i já, která na všechno používám nůžky. Obsah se rychle smísil s vodou ve vaně a celou ji obarvil nahnědo. A taky provoněl celou koupelnu jasmínem. Jupí!

Do vany jsem se naložila na doporučených 20 minut. První, čeho jsem si po koupeli všimla bylo, že jsem byla krásně heboučká – doslova jak miminko, a krásně voňavá! Navíc jsem to den předtím přehnala se sportem a měla jsem pěkně namožená stehna. No vida, bolest po vaně krásně povolila!

Bála jsem se, že rašelina bude barvit. Vanu jsem vypustila a hned poté jen rychle osprchovala, což k jejímu vyčištění bohatě stačilo. Super, řekla jsem si a nechala prázdný pytlík od rašeliny na vaně. Jaké bylo mé překvapení, když ho do rána nikdo neuklidil a navíc z něj vytekly zbytky, které už tak snadno odstranit nešly (pořád na to ale stačil tekutý písek a minuta mého času).

Následující dny jsem vyzkoušela i zbylé dva – cedrové dřevo i balíček bez vůně. Opět nadšení! Více mi asi vyhovovaly ty voňavé, protože po NIČEM jsem tak dlouho nevoněla. Ještě druhý den jsem ze sebe cítila jasmín. Co se týče uvolnění od stresu, to tolik posoudit nedokážu i proto, že považuju téměř každou koupel za zbavující stresu. Ale něco na tom bude, po koupeli se mi totiž úžasně spalo. A jak už jsem psala – zbavila mě i bolesti nohou!

Takže za mě palec nahoru a zas někdy!

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 23. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 3. 4. 2020

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 13. 7. 2016

Bezvadné, taky ráda relaxuji ve vaně, takže by se mi pytlíčkové koupele hodily

Odpovědět
benca
benca 11. 7. 2016

super

Odpovědět
Glady
Glady 11. 7. 2016

super

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 889
testovaných produktů
101 421
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.