Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

píďalka jablečná
píďalka jablečná
Vloženo 27. 10. 2016
Líbí se mi

Život bez cukru - moje rady pro Vás

píďalka jablečná
píďalka jablečná
Vloženo 27. 10. 2016
Líbí se mi
Život bez cukru - moje rady pro Vás

Život bez cukru - moje rady pro Vás

Během toho, co se potýkám už několikátý den bez bílého cukru, jsem si prošla svým osobním pádem, kdy jsem neodolala a jakoby zcela zapomněla na mé lékařské doporučení a zbaštila jsem celý balíček sušenek s čokoládovou polevou. 

Nejenom, že mě brněly z té sladkosti zuby a při každém kousnutí jsem se cítila jako v rauši, a to doslova, ale druhý den mi bylo neskutečně zle. Zase mi napuchly oči jako v prvních dnech abstinence, cítila jsem se pod psa a hlavou mi pronikala ostrá žezavá bolest. A to mi vyčinilo natolik, že další dny kašlu na svody a slabou vůli, prostě vydržím a vy vydržte také, protože i když máte chvilku rozkoše, Vaše tělo potřebuje opravdu čas na to, aby to všechno zvládlo a pak je zmatené a nešťastné. Nedělejte proto na své cestě stejnou chybu jako já...

A moje rada pro Vás na závěr? PÍSNIČKA. Pusťte si písničku kdykoliv, kdy budete mít pocit, že to nedáte. Chuť na brambůrky, sušenky, dosaďte si co chcete. Jakmile Vás to chytí, zapněte youtube, nebo otevřete soubor, nalaďte rádio a zpívejte, tančete. Dodejte do těla endorfiny jiným způsobem, než průmyslově zpracovaným cukrem, ztuženým tukem a bílou moukou.

Nevěříte? Tak to chválně někdy zkuste! Jakmile začnete chytat splíny nebo mít pocit, že to nejde podle Vás, zatancujte a zazpívejte si. Já takhle s sebou nosím v batůžku sluchátka, která vždy můžu píchnout do telefonu a do hudby se naplno ponořit - aniž bych nikoho rušila, i když bych tu mohla zvesela poskakovac s hrajícím mobilem, a byla bych pořád, proti místním, nenápadná, jelikož ti jsou schopní jet na kole a na rameni nést obří rádio znějící celou hlavní ulicí.

Hudba je zázračná a je jedno, jestli posloucháte jazz, rock, punk, pop, nebo třeba Beethovena či Hydena. Dělá Vám to radost po těle? Tak si prostě hudbu zapněte, nedbejte na to, zda tančit umíte či nikoliv, jestli jste hlasový potomek Pavarotiho apod. Tohle všechno hoďte za hlavu a prostě si hudbu užívejte na maximum.

Krásný zbytek pracovního týdne a následně pohodový víkend, ženy 

P.S.: Nikdy nepoužívejte umělá sladidla jako náhradu za cukr. Je to neskutečné svinstvo... Radši neslaďte vůbec, nebo používejte med, ten znali už v antickém Římě, sladili jím ve starověkém Egyptě a má něco do sebe. Hledejte zkrátka vždy a ve všem přírodní zdroje, nejenom u sladidel a dělejte tak svého tělu dobře.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 20. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 2. 4. 2020

Odpovědět
gustawka
gustawka 28. 10. 2016

skvěle,také žiji bez cukru

Odpovědět
Siraellen
Siraellen 28. 10. 2016

super

Odpovědět
sipeji
sipeji 27. 10. 2016

to s tou písničkou je dobrý tip, zaháním tak i jiné splíny

Odpovědět
píďalka jablečná
píďalka jablečná 27. 10. 2016

A je to úžasný balzám na duši, že

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
96 052
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.