Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Líbí se mi

Zhubněte i s běžnými potravinami. Vyzkoušejte kuchařku Jany Krátké

Líbí se mi
Zhubněte i s běžnými potravinami. Vyzkoušejte kuchařku Jany Krátké

Zhubněte i s běžnými potravinami. Vyzkoušejte kuchařku Jany Krátké

Chcete zpevnit postavu, zdravě a vyváženě jíst a ještě k tomu i na léto zhubnout? Jídelníček na další týden i s nákupním seznamem a všemi recepty je tady pro vás.

Hubnutí je především otázka stravy. Bez změny jídelníčku můžete své tělo sebevíc zatěžovat sportovní aktivitou, ale své výsledky uvidíte minimálně,“ říká výživová poradkyně a instruktorka fitness Jana Krátká, která pro vás recepty a celý jídelníček v rámci výzvy Cesta do plavek připravila.

Nečeká vás žádný tuňák z konzervy ani stále se opakující kuře s brokolicí či populární „fitness“ pečení s medem, stévií a kokosovým olejem… Můžete pracovat i s naprosto běžnými potravinami v různorodém provedení.

Na čem je postaven jídelníček Cesty do plavek?

„Jen těžko jsme odhadovali, kdo je typická uživatelka naší výzvy, takže jsme se zaměřili na nastavení vyváženého množství základních živin a to tak, aby vše navíc směřovalo k šetrnému hubnutí,“ vysvětluje Jana Krátká. „Při takovémto anonymním zacílení uživatelky samozřejmě není možné zohlednit osobní specifika každého člověka, což je obvykle základ úspěchu, ale i tak se každý, kdo tyto jídelníčky vyzkouší, může výrazně posunout tím správným směrem,“ dodává. 

Jana nechtěla ženy zatěžovat žádným počítáním makroživin u každého pokrmu a udělala to za nás, takže právě tímto způsobem  e-kuchařky na 4 týdny vznikly. Každý pokrm v jídelníčku je tedy takto rozpočítaný a z potřebného množství živin pro jednotlivé hmotnostní kategorie ( 50, 60, 70, 80 a 90 kg) je odvozeno i množství konkrétní potraviny. „Zkuste si spočítat množství bílkovin, sacharidů a tuků pro jednotlivé hmotnostní kategorie v kterémkoli dnu. Vyjdou vám pokaždé prakticky totožná čísla,“ říká Jana. 

Jíst běžné potraviny není nic špatného. Pochutnáte si a přitom i zhubnete

S Cestou do plavek vaříte skutečně pohodlně, prakticky, rychle a tradičně. Nejedná se o žádné „fitness módní úlety“, ale běžné normální jídlo. Vyzkoušejte si recepty z e-kuchařky a zjistíte, že jíst tradiční potraviny není nic špatného. V tom spočívá také jedinečnost tohoto přístupu. Vychází se zde ze zvyklostí naší kuchyně.

Dokonce si i dostatečně smlsnete na zdravých dezertech. Nic vám není upřeno, stačí vědět, jak na to.  Poznejte na vlastní kůži, že pokud chcete zlepšit svou postavu, není hned nutné obrátit svůj tradiční jídelníček o 180 stupňů.

Stáhněte si jídelníčky i s recepty:

Kuchařka 1

Kuchařka 2

Kuchařka 3

Kuchařka 4

 

Více o akci se dočtete ZDE

Rozhovor s Janou Krátkou, výživovou poradkyní a instruktorkou fitness, která pro vás tento program připravila

Jak pracovat s Cestou do plavek

Jak trénovat 

 

Sledujte Cestu do plavek, najdete ji také na facebooku.

 

Zajímáte se zdravý životní styl? Další články najdete ZDE.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
sasidlo
sasidlo 10. 7. 2020

Odpovědět
Jankkas
Jankkas 24. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 4. 4. 2020

super

Odpovědět
markysek82
markysek82 15. 6. 2016

stáhnuto a už zkoumám jak na to

Odpovědět
Moni82
Moni82 15. 6. 2016

Také se připojuji. Děkuji

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 359
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.