Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Ženy, prosím, milujte svá prsa, taková jaká jsou. Jsou přirozená a zdravá. Všechna přirozená prsa jsou krásná. Muži, prosím milujte své ženy s jejich přirozenými ňadry. I když jsou po dětech… odkojila vám vaše krásné syny a dcery

KamilaK
KamilaK
Vloženo 27. 7. 2019
Líbí se mi
Ženy, prosím, milujte svá prsa, taková jaká jsou. Jsou přirozená a zdravá. Všechna přirozená prsa jsou krásná. Muži, prosím milujte své ženy s jejich přirozenými ňadry. I když jsou po dětech… odkojila vám vaše krásné syny a dcery

Ženy, prosím, milujte svá prsa, taková jaká jsou. Jsou přirozená a zdravá. Všechna přirozená prsa jsou krásná. Muži, prosím milujte své ženy s jejich přirozenými ňadry. I když jsou po dětech… odkojila vám vaše krásné syny a dcery

PRSA. Ta prsa na fotce nejsou moje, teda už jsou. Ale moje byla menší. Každou z nás, kdo má od přírody malá prsa už někdy napadlo, jaké by to bylo je mít větší. Párkrát to napadlo i mě, i když mě to nijak víc netrápilo. Nikdy jsem se nestyděla, při sexu nezhasínala a neschovávala se pod peřinu. Až jednou… je to tři a půl roku, kdy jsem se poprvé nahlas zeptala, zda by nebylo fajn mít větší prsa. P...rý bylo. Sice jsem po tom nikdy netoužila, ale když přišla podpora od partnera, tak jsem si řekla, proč ne. Dlouho jsem vybírala kliniku a viděla desítky fotek žen před a po. Youtube je plný videí žen, které sedí v krásné ordinaci s chirurgem v kravatě, pijí kávu, na stole čerstvě utržená kytička, žena od dětství mindrák, nemůže najít partnera, má nízké sebevědomí, chodí v létě v zimě v roláku, a najednou, po operaci se jí změní život. Je šťastná, má přítele, novou práci, po ulicích chodí s hlavou pyšně vztyčenou a nikdy se necítila lépe. Snažila jsem se najít i rizika operace. Samozřejmě od doktora se dozvíte, že jsou výjimečná, nic není problém, plastiky po dětech, před dětmi, kojení není problém, vlastně to vypadá, že vedlejší dopad pro tělo a zdraví operace nemá.
Pár měsíců jsem se po operaci sbírala. Při pohledu do zrcadla... Prsa. Ale nejsou moje. Kde jsou moje malá prsa? Do plavek se mi taky nechce, všichni uvidí něco, co není moje. Největší šok a zlom přišel v momentě rozchodu s partnerem, kdy jsem si uvědomila, že si budu hledat partnera s umělýma prsama. S hezkýma, ale ne mýma.
Nebyla jsem schopna přijmout prsa za svá. Při každé meditaci jsem cítila, jak jsou ode mě oddělena. Jak cítím něco cizího ve svém těle. Ze sebevědomé ženy, která milovala své tělo, jaké bylo, přišla dlouhá cesta přijímání těla, jaké je teď. Nebudu počítat proplakané noci, myšlenky zda si nechat implantáty vydělat, co si o mě myslí ženy, když jím říkám, ať milují sami sebe, jaké jsou, když před nimi sama sedím ,,vylepšená“. Přijetí toho, že v danou chvíli jsem se nějak rozhodla, v danou chvíli nejlépe, jak jsem dovedla, bylo nejtěžší.
I po několika měsících od operace při větší námaze, nebo při sportu mě bolelo levé prso, dost ostrá bolest. Vyjádření doktora bylo, že implantát dráždí při námaze nerv a to už tak zůstane. Paráda. Naštěstí do roka se bolest při námaze přestala ozývat.
Před dvěma měsíci byla bolest neúnosná, dokonce tak, že jsem se rozhodla jít k doktorovi, a to už je co říct. Ultrazvuk. Levé prso ok. Bolest od námahy. U pravého prsa se doktorka zdržela déle, než kdy jindy. Pak mi suše oznámila: ,,Dvě tří centimetrové bulky v pravém podpaží.“ Oukej, dost medituju, nevykolejilo mě to. Ptám se: ,,Z čeho.“ Odpověď: ,,Nevím, zajděte si na hematologii.“ Dobrý, díky… Představa, že toto oznámení dostane méně vyrovnaná žena, tak se složí na místě. Zjistila jsem a to jsem do té doby bohužel nevěděla a to by byla zásadní informace, která by ovlivnila rozhodnutí, zda na plastiku jít, nebo ne, že při operaci dojde k přerušení lymfatického systému v oblasti prsou. Lymfa tedy nemá možnost čistit tělo, tak jak je potřeba, pak se zanese a udělí se boule… od tohoto lze pomoci lymfatickými masážemi, díky za ně. Masérka mě uklidnila, že se alespoň operace zdařila, chodí k ní ženy i s nepovedeným výsledkem. Po sérii lymf. masáží bouličky na ústupu.
Před pár dny se mi objevila ale další, tentokrát velmi bolestivá na omak. Znovu na masáž a tentokrát mi bylo řečeno, že to není lymfou. Aha, už nejsem tolik v klidu. Valím na krevní testy, budou za týden, aha… bolest se den ode dne zhoršuje, už mě bolí celá lopatka a záda až k páteři… Plastický chirurg má dovolenou, řešíme po telefonu… pravděpodobně prasklý implantát, bude potřeba výměna, oznámí mi s ledovým klidem.
Jsem nasraná. Víc než kdy jindy. Proto s vámi dnes sdílím můj příběh.

Ženy, prosím, milujte svá prsa, taková jaká jsou. Jsou přirozená a zdravá. Všechna přirozená prsa jsou krásná. Muži, prosím milujte své ženy s jejich přirozenými ňadry. I když jsou po dětech… odkojila vám vaše krásné syny a dcery.
Pokud mé sdílení příběhu odradí od plastiky prsou a nejen těch alespoň jednu ženu, či muže, aby v tom podpořil svojí partnerku, tak jsem šťastná. Děkuji za sdílení.

Dominika Pávková - cítit a prožívat

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 27. 5. 2020

Odpovědět
sasidlo
sasidlo 21. 4. 2020

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 12. 4. 2020

Odpovědět
Jana101
Jana101 28. 7. 2019

Přijměme se takoví, jací jsme.

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 28. 7. 2019

Mno, ...

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
90 192
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.