Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Kateřina Hanáková
Kateřina Hanáková
Vloženo 28. 3. 2019
Líbí se mi

Ženské problémy? Zkuste bylinné vložky!

Kateřina Hanáková
Kateřina Hanáková
Vloženo 28. 3. 2019
Líbí se mi
Ženské problémy? Zkuste bylinné vložky!

Ženské problémy? Zkuste bylinné vložky!

Asi každá z nás už se někdy setkala s tzv. "ženskými problémy". Ať už se jednalo o bolestivou menstruaci, nebo různé mykózy a záněty, v horším případě problém s cystami nebo jiné gynekologické onemocnění. Pokud patříte mezi "šťastlivky" a potrápí vás občas jen nějaká ta bolístka podbřišku v rámci vašeho cyklu, můžete být ráda

Vím, o čem mluvím. Pravidelně jsem trpěla urputnými bolestmi břicha a to nejen během své periody, ale i v průběhu běžných dnů, kdy mi pro změnu praskla cysta a já nemohla bolestí ani chodit. Kdo to zažil, asi ví, o čem mluvím.

Nehledě na to, že si my, ženy, dobrovolně zaděláváme na další záněty a výtoky už jen tím, že používáme chemicky bělené tampóny, ale i ty nebělené, které nám zadržují nechtěnou tekutinu v těle. A co si budeme povídat, často se dlouho nedostaneme na toaletu, a tak není divu, že co má jít ven a nejde, začíná dělat paseku, která se nám zanedlouho projeví v podobě výtoku či rovnou zánětu.

Před rokem a půl jsem objevila bylinné vložky od tianDe. Je jich hned několik druhů, každé obsahují jiné bylinky a zaměření.

Vložky tianDe jsou především suchý bylinný zábal a až na druhém místě vysoce kvalitní, hygienické prostředky. Povrch vložek se skládá z přírodní bavlny a má nejvyšší míru absorpce vody, která zabraňuje vzniku podráždění, pálení a svědění.

Aromaterapeutické účinky vložek tianDe jsou zajištěny díky unikátní kombinaci bylin, jejíž patentovaná formule je přísně chráněna farmakology v Číně.

Léčivé složky čínských bylinaktivně působí na sliznice vnějších pohlavních orgánů a přispívají tak k normalizaci flóry, odstranění nepohodlí, podráždění a zápachu.

Každá žena si zaslouží to nejlepší pro sebe a své zdraví, protože to máme jen jedno. Navíc, díky tianDe vložkám se budete celý den cítit svěží a psychická pohoda je taky hodně důležitá. Co myslíte?

Chcete se o vložkách dozvědět víc, nebo je rovnou vyzkoušet? Napište mi o vzorky a více informací! Kontaktní formulář ZDE>>>E>>>

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 30. 5. 2020

Odpovědět
benca
benca 31. 3. 2019

to skusim, lebo z obycajnych ma zacalo svrbiet

Odpovědět
Kateřina Hanáková

tianDe vložky jsou skvělé! Dokonce i intimky se stříbrem jsou nejjemnější a udělají spoustu dobrého. Určitě vyzkoušejte

avatar
Mirka Vaľová 28. 3. 2019

tiež anionové vložky sú dobré ,ale nevidno ich a ani nedotat v lekárni...asi len objednať tiež

Odpovědět
Kateřina Hanáková

Nefritová řada tianDe obsahuje i vložky s anionovým čipem Jsou to růžově balené z této řady

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
93 759
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.