Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Michaela Křížová
Vloženo 28. 11. 2019
Líbí se mi

Zelené potraviny

avatar
Michaela Křížová
Vloženo 28. 11. 2019
Líbí se mi
Zelené potraviny

Zelené potraviny

Dlouhou dobu jsem hledala něco na zvýšení imunity, vyzkoušela jsem i zelené potraviny různých značek, ale všechno mi přišlo jako rozemleté seno, říkala jsem si, že se se zelenými potravinami rozloučím, až mi do cesty přišla firma Green Ways. Nejprve jsem měla ty myšlenky, že bych potřebovala malé balení, abych to zkusila, ale pak jsem si říkala - ok, zkusím tu jejich klasickou velikost, vyberu a pak uvidím. 

Výsledky se začaly dostatovat hodně rychle - lepší imunita, v létě se i lépe opaluji a mnoho dalšího. 

A parávě teď posílám krátké povídání právě o zelených potravinách Green ways a budete-li chtít i vy objednat ječmen, chlorellu či oboje, dejte mi o tom vědět

Podzim je tady a s ním první větší nachlazení a virózy. Ti zkušení už vědí, že je tedy nejvyšší čas navýšit konzumaci zelených potravin. Díky unikátním vlastnostem ječmene i chlorelly se totiž můžeme nemocem úplně vyhnout, případně zkrátit jejich průběh na minimum.

Proč? Zelené potraviny obsahují našemu tělu velmi prospěšné látky. Chlorella například chlorellin, což je přírodní antibiotikum. Podobně antibioticky působí látky allicin a ajoen v česneku. Na rozdíl od chemických antibiotik chlorellin nepoškozuje mikroflóru trávicího ústrojí. Málo se ovšem ví, že antibiotické účinky má i ječmen.

Stav naší imunity se odvíjí od prostředí ve střevech a zdravé střevní mikroflóry. Ječmen i chlorella jsou známy pro své výrazné prebiotické účinky. Tímto způsobem také přispívají k dobře fungující imunitě a pomáhají v prevenci i při léčbě infekcí.

Zelené potraviny doporučujeme v tomto období používat i zevně. Ječmen i chlorella mají blahodárný vliv na slizniční imunitní systém. Ječmenem je možné kloktat při bolestech v krku, chlorellu nechejte rozkousanou ulpívat v ústech nebo cucejte. Čerstvě namíchaným vlažným roztokem ječmene můžete vyplachovat zanícené dutiny i nos stejně jako nosními kapkami nebo spreji.

Takže – chcete-li zapomenout na škrábání v krku, rýmu i nateklý nos a další neduhy spojené s nepříjemným nachlazením, zvyšte preventivně dávky ječmene i chlorelly. S dávkováním vám nejlépe pomůže váš poradce. Dlouhodobí uživatelé zelených potravin si například v tomto období dávají klidně tři polévkové lžíce ječmene a tři hrsti chlorelly denně.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 22. 5. 2020

Odpovědět
lemur
lemur 29. 11. 2019

Super.

Odpovědět
avatar
Michaela Křížová 29. 11. 2019

Svata
Svata 28. 11. 2019

Odpovědět
avatar
Michaela Křížová 28. 11. 2019

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
91 019
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.